reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@Ewel10 najważniejsze, żeby pomoglo:) dziwne chyba trochę, że zalecila rozszerzanie diety, bo zazwyczaj każą czekać przy zmianach skórnych... Hmm.
@agn92 ja to w ogóle tych skoków nie zauważam. Są dni, że mały jest bardziej pogodny, a są takie, że marudzi. Ważne, żeby wkrótce przeszlo. Całe szczęście, że mąż pomaga, bo jeszcze combo katar i okres... Współczuję :(
 
reklama
Hej
Teraz w piątek byliśmy na drugich szczepieniach uff o dziwo Sandra poplakala trochę i potem już był lajcik - zmieniłam przychodnie i jestem zadowolona :) ale zastanawia mnie jedno Sandra teraz będzie miała 15 tygodni i waży 6,800 i ma 67cm lekarka powiedziała że ok ale sprawdzałam siatkę centylowa i wzrostem przekracza - dodam że ja mam 151 cm a mąż 176cm mam się czym martwić jak myślicie?
 
Hej
Teraz w piątek byliśmy na drugich szczepieniach uff o dziwo Sandra poplakala trochę i potem już był lajcik - zmieniłam przychodnie i jestem zadowolona :) ale zastanawia mnie jedno Sandra teraz będzie miała 15 tygodni i waży 6,800 i ma 67cm lekarka powiedziała że ok ale sprawdzałam siatkę centylowa i wzrostem przekracza - dodam że ja mam 151 cm a mąż 176cm mam się czym martwić jak myślicie?
Ja pewnie dałabym na luz bo dziś rośnie jutro stopuje a na razie bym tylko obserwowała ale każdy robi jak uważa

@Ewel10 upewnij się co do Zaleceń lekarza..sama wiem ze lekarz a lekarz to może byc duza różnica..zależy od czlowieka
 
;):sorry2:
Hej
Teraz w piątek byliśmy na drugich szczepieniach uff o dziwo Sandra poplakala trochę i potem już był lajcik - zmieniłam przychodnie i jestem zadowolona :) ale zastanawia mnie jedno Sandra teraz będzie miała 15 tygodni i waży 6,800 i ma 67cm lekarka powiedziała że ok ale sprawdzałam siatkę centylowa i wzrostem przekracza - dodam że ja mam 151 cm a mąż 176cm mam się czym martwić jak myślicie?
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, czy martwisz się ze ona jest za duża ? Jeśli ona za duża to mój jest klocek ponad miarę:p siatki centymowe bardzo różnią się od tych sprzed 8 lat tak więc Państwo chce odchudzać społeczeństwo od najmłodszych lat ;) tak jak portfele :oops: Mój malutki ma 14 tygodni i wazy z 8 kg ❤ cieszę się z każdej jego fałdki bo wiem ze ten okres tylko minie i zostanie skóra i kości tak jak u starszego syna :wink: dzieci się zmieniają i zza miesiąc może okazać się że urosła za mało albo Pani w przychodni po prostu źle zmierzyła lub zważyła
 
;):sorry2:
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, czy martwisz się ze ona jest za duża ? Jeśli ona za duża to mój jest klocek ponad miarę:p siatki centymowe bardzo różnią się od tych sprzed 8 lat tak więc Państwo chce odchudzać społeczeństwo od najmłodszych lat ;) tak jak portfele :oops: Mój malutki ma 14 tygodni i wazy z 8 kg ❤ cieszę się z każdej jego fałdki bo wiem ze ten okres tylko minie i zostanie skóra i kości tak jak u starszego syna :wink: dzieci się zmieniają i zza miesiąc może okazać się że urosła za mało albo Pani w przychodni po prostu źle zmierzyła lub zważyła
Tak martwię się że jest za duża urodziła się 52cm teraz ma 67cm jak na dziecko 15 tydzień to chyba wzrostem jest duża
 
Tak martwię się że jest za duża urodziła się 52cm teraz ma 67cm jak na dziecko 15 tydzień to chyba wzrostem jest duża
Wiesz z tymi pomiarami tp jest różnie... wystarczy że pomylili się w szpitalu dwa cm i różnica jest mniejsza. Pozstym mój ma 70 cm i jest młodszy więc z Twoją małą jest jak najbardziej wszystko dobrze. Tylko się cieszyć że dobrze rośnie , więcej ciałka do przytulania ❤
 
reklama
Dzięki zawsze można na was liczyć :)
Sama ci powiem że mój starszy syn byl nieźle wyrośnięty taki mały grubasek w wieku niemowlecym na piersi chowany ale tak niemowlęta mają ..i potem też miał ładna rączkę, masywna że tak napiszę)l ale zaczął chodzić i wszystko ładnie zeszło po woli ..wyciąga się do gory chlopal .. zaznaczę że nie należał do niejadkow ale dbałam o zdrowe odzywianie
Pocieszyło cię to;)
 

Załączniki

  • IMG_20180626_180610-1728x2304.jpg
    IMG_20180626_180610-1728x2304.jpg
    546,8 KB · Wyświetleń: 69
Do góry