reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Julia
Mi też kurierzy do pracy przywożą :) właśnie dlatego tez często dzwonią - czy do domu czy do pracy ;)

Jeśli chodzi o kalendarze chińskie to fajna zabawa, ale tylko zabawa. Teraz z jednego wychodzi mi córka - z tego gdzie syn jest dziewczynką;) wiec moze na odwrót i znowu syn Haha ;) a w drugiej co wylicza po angielsku to syn jest synem i pokazuje, że tez będzie syn :) i o dziwo w tym zrobiłam swoim siostrom i koleżankom i wszystkim sie sprawdziło, ale to pewnie przypadek ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Karolina
To ty taka artystyczna dusza jesteś ;) pochwal się jakąś pracą ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Mam ich troche ale nie na fonie .. Pokaze to ostatnie robione dla kogos.. I to jest fotka .swiatlo zle i pozjadalo wiele cieni takze na zywo jest wyrazne. Jak bylam w ciazy z cora to rysowalam na zamowienie tak sie wciagnelam...nawet gdzies mam zdjecie jak przeszlam z rysowaniem do parteru bo bo tak bylo mi wygodnie z brzuszkiem ..szczegolnie na duzych formatach..maz musial Mnie uwiecznic

No i my tak na kolorowo sobie zachcialam
Kredki Mnie kreca ostatnio..kiedys suche pastele.sepia olowek

Powiem Wam dziewczyny ze dzis czulam sie super..bylo mi tylko ciagle zimno i sie dogrzac nie moglam gdzie moji ugotowani dawno eh
 

Załączniki

  • 20171027_161120_Film1.jpg
    20171027_161120_Film1.jpg
    799,7 KB · Wyświetleń: 125
Karolina
WOW!!!
Powinnaś to zawodowo robić! :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a tygodnie jak liczymy od ostatniej miesiączki? Np jak była 5.02 to jutro jest 4 tydzień czy jak? bo ja nie wiem na kiedy sie umówic do ginekologa a jutro powtarzam betę.
 
reklama
Witam się z rana z herbatką w pracy:)
Jak dzionek?

Prawnikolszytn
Podaj proszę imię, wiek i datę porodu :rolleyes:

Aha, proszę, która chce może sobie sprawdzić pleć dziecka, którego już ma czy ewentualnie będzie mieć :) mi tu niby Młody się zgadza, czekam, aż ktoś napisze, że się nie zgadza :)
Podaje się datę urodzenia i datę poczęcia (owulacji - mniej więcej ) :rofl:

Link do: Chinese Gender Predictor
 
Ostatnia edycja:
Do góry