reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Witaj! I gratuluję :)
U mnie bladzioch był 21dc, 11dpo :) A później tylko testy ciemniały. Ja też czuję bardzo dobrze, aż mnie to dziwi. W pierwszej ciąży bardziej okresowo się czułam, miałam bardzo bolące piersi i brzuch i plecy, a teraz praktycznie nic..
Bety nie robiłam ani wtedy, ani teraz :)
Masz już dzieciaczki jakieś?

Mam dwoje (8 i 11) i wiem ze kazda ciąża moze byc inna:)
Podobnie mialam z corka ze im blizej okresu tym lepiej sie czulam.
Mnie bardzo bolaly i przedewszystkim kuly piersi od 8/9dpo zaraz po 6/7 dpo kiedy to bardzo wieczorem bolal mnie brzuch... A potem cisza? Teraz juz chyba wiem od czego..;)
Najsmieszniejsze jest to ze z powodow osobistych bylam w Pl i zbadalam wszystkie mozliwe hormony w tym progesteron i wtedy w 5/6dpo wyszedl 16.300ng co mnie uradowalo ale zaraz sie sprowadzilam na ziemie;) bo jednak ten wysoki wynik Nie musial swiadczyc o ciazy ale nastepne obserwacje mnie do tego tylko przekonywaly..
Ale fart ze akurat w zaciazonym cyklu lol
Wyniki w normie wiec poprawilo mi to tylko humor:)

Dita a ty masz jakies dzieciaczki??
Ja poki co nikomu nawet wlasnym dzieciom nie powiem o ciazy .Bo wygadaja! Hi i razNiej tak chociazby tu popisac:)
 
reklama
To w odpowiednim momencie zrobiłaś wyniki [emoji3] Mam synka prawie sześcioletniego, w lipcu ma urodziny. Mu tez nie mowię bo przecież całe przedszkole zaraz będzie wiedzieć i cała okolica :)
Na razie nikt nie wie o ciąży, oprócz męża oczywiście ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć kochane. Ja jestem trzy dni po spodziewanej miesiączce. Wczoraj test wyszedł mi taki
1519915223-edf83aec97164ec4-aaaaaa.jpeg
a dzisiaj taki :)chyba się udało [emoji173]️
1519915245-a5f0dbe5c6bb52e4-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To w odpowiednim momencie zrobiłaś wyniki [emoji3] Mam synka prawie sześcioletniego, w lipcu ma urodziny. Mu tez nie mowię bo przecież całe przedszkole zaraz będzie wiedzieć i cała okolica :)
Na razie nikt nie wie o ciąży, oprócz męża oczywiście ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

No i fajnie. Tez Jestem za wieksza roznica miedzy dziecmi hihi
Nawiasem mówiąc postanowilismy miec dwoje ale jak widzisz Nam sie odmienilo:)
Maz moj tez wie :)
To tez mialam na mysli jesli chodzi o przedszkole;)
 
U mnie ta różnica wynika bardziej z tego, że mężowi sie odwidziało jakiś czas temu drugie dziecko :( ale na szczęście zmienił zdanie i tak oto jestem w ciąży ;)

Emi
Witaj i gratuluję:)
Długo się staraliście?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam syna 5 letniego , młodszy 10 miesięcy :) duża różnica wieku , nie chce się starszy bawić z Tobiaszem , odgradza się itp :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brawo Wy:) a czemu już w pierwszym cyklu stymulacja?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Długo się staraliśmy o poprzedniego , a po clo od razu się udało , i teraz od razu dał :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry