reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Emi
Każda różnica wieku ma swoje plusy i minusy, wiem o tym. A jeszcze nie ma wszystko mamy wpływ..
Dla mnie najważniejsze, żeby ogólnie byli za sobą i żeby utrzymywało dobry kontakt jak ja z rodzeństwem jako dorośli już ludzie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam syna 5 letniego , młodszy 10 miesięcy :) duża różnica wieku , nie chce się starszy bawić z Tobiaszem , odgradza się itp :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To nie zawsze jest wina roznicy wieku a charakteru dziecka..nie zawsze dzieci sie zgraja i chca zawsze ze soba bawic szczegolnie kiedy jest jeszcze różnica plci;) moja znajom miala synka 5 latka ktory bardzo dobrze dogadywal sie z mlodszym o 4 lata braciszkiem. pozatym zabawa to nie wszystko .. Fajnie jest moc nacieszyc sie jednym na spokojnie i tez na spokojnie przezywac uroki ciazy i macierzynstwa z drugim dzieckiem. Wszystkiego sa plusy i minusy:) z reszta

Emi i bardzo sie ciesze ze tak szybko z tym clo sie udalo:))) teraz tylko spokojnej u nudej ciazy Ci zycze:)
 
To nie zawsze jest wina roznicy wieku a charakteru dziecka..nie zawsze dzieci sie zgraja i chca zawsze ze soba bawic szczegolnie kiedy jest jeszcze różnica plci;) moja znajom miala synka 5 latka ktory bardzo dobrze dogadywal sie z mlodszym o 4 lata braciszkiem. pozatym zabawa to nie wszystko .. Fajnie jest moc nacieszyc sie jednym na spokojnie i tez na spokojnie przezywac uroki ciazy i macierzynstwa z drugim dzieckiem. Wszystkiego sa plusy i minusy:) z reszta

Wyjęłaś mi to z ust :) i fakt, można sie nacieszyć jednym dzieckiem, pózniej drugim :)
Poza tym ja za młodu dogadywałam sie lepiej z tą starszą o sześć lat siostra, a z tą o dwa lata darła koty - byłyśmy zupełnie inne. Ale jako dorosłe dogadujemy się razem super ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyjęłaś mi to z ust :) i fakt, można sie nacieszyć jednym dzieckiem, pózniej drugim :)
Poza tym ja za młodu dogadywałam sie lepiej z tą starszą o sześć lat siostra, a z tą o dwa lata darła koty - byłyśmy zupełnie inne. Ale jako dorosłe dogadujemy się razem super ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam najsyarsza siostrę 12 lat odemnie.. Robila mi na szydelku sukienki do lalek .. I nigdy tefo nie zapomne.. Do dzis jest moim wielkim wsparciem

Rodzina to rodzina bez wzgledu na roznice wiekowe:)
 
Ja z okolic Kłodzka, Dolny Śląsk :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej ;-) mogę dołączyć ? :)
Ja mam termin na 4.11
13.03 idę na kolejną wizytę i mam nadzieję że będzie wszystko w porządku :-)
 
Do góry