reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Też wstaje 1-2 razy w nocy na siusiu i ostatnio mam problemy ze spaniem bo pół nocy się męczę żeby w ogóle zasnąć ale budzę się rano nie tyle wyspana co niezmęczona po prostu. Może być to spowodowane właśnie drzemkami z synkiem w ciągu dnia (on śpi różnie, ale w przedziale od 1 godz do 4 godz nawet, a jak pospimi te 4 godz w dzień to nie dziwne że w nocy nie mogę spać :)) więc dziś się z nim nie kladlam i zobaczymy jaka będzie ta nocka :)
 
reklama
20180503_103701.jpg
20180503_103737.jpg


Moj kochany dzis mnie pocieszał
 

Załączniki

  • 20180503_103701.jpg
    20180503_103701.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 557
  • 20180503_103737.jpg
    20180503_103737.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 535
Dzień dobry, ja dziś ostatni dzień w pracy:) powiem wam ze jakoś dziwnie się z tym czuje, pojechałam nawet do biura pożegnać pare osób a wchodzę i caluteńkie piętro puste. Od poniedziałku będę wzorowa panią domu, sprzatanko obiadki i relaks.
 
Kwiaty aż miło na sercu popatrzeć a co dopiero dostać :-D
W domku już fajnie można się zrelaksować na całego,ja jeszcze do pracy w pierwszej pracowałam do 7 m-ce,teraz zobaczymy jak to będzie.U mnie dziś pochmurno zero słoneczka to i brak energi do pracy.
 
reklama
Do góry