reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny dzisiaj czuje sie fatalnie. Jest mi nie dobrze, boli mnie glowa i jestem jakby taka na kacu. Ostatnio juz w miare dobrze sie czulam. Kurcze to 15 tydź. I powinny juz mijac te zle samopoczucia..
Też dzisiaj boli mnie głowa i jest mi ogólnie jakoś "ciężko" :(
 
reklama
Ja pije samą wodę, ale ostatnio mam ochotę na gazowaną, a przed ciążą nie lubiłam. Nie mam problemu z piciem, ale jak się za mało pije może boleć głowa.

Dzień dobry, kto dziś wizytuje? powodzenia i miłego dnia
 
Ja dziś wizytuje na 14. Coś mi miglo że was głowy bolą. Mnie od wczoraj wieczorem, przespałam noc ale rano i tak bolała ;/. Ale nie mam czasu na narzekanie bo trzeba się do wizyty naszykowac i ogarnąć mieszkanie bo mama wpadnie pilnować młodych gdy jabede na wizycie i pewnie zacznie u mnie sprzatac bo zawsze to robi.
Czy ja jestem wpisana do tabelki?. Jesli nie to proszę o wpisanie. Kinga 24 lat termin 6 listopad. Jeszcze nie wiem kto mieszka w brzuszku
 
Dziewczyny dzisiaj czuje sie fatalnie. Jest mi nie dobrze, boli mnie glowa i jestem jakby taka na kacu. Ostatnio juz w miare dobrze sie czulam. Kurcze to 15 tydź. I powinny juz mijac te zle samopoczucia..

Mnie wczoraj mdliło, na szczęście nie cały dzień, tylko parę godzin. A ja jutro zaczynam 17tydzień... Ale nie narzekam, bo i tak jest super. Porównując do I trymestru...;)

Widzę dziewczyny, że nie tylko ja mam problem z piciem. Staram się, ale nie wiem czy ok pół litra wody wypije :-( :( i również przez to ból głowy i spierzchniete usta.
Płomyk mam podobnie z ubrankami, mieliśmy kiedyś sklep z ubrankami niemowlęcy i co nieco nam zostało więc troszkę wyprawki do przodu :happy: właśnie też z Ewy Klucze.
Miłego dnia :) i powodzenia na wizytach ;)

Czytam i nie wierzę....:laugh2: "też mam problemy z piciem " :-D:rofl::cool2: Skojarzenie miałam oczywiście jedno i właściwe :laugh2:
Postaraj się pić częściej, ale małymi łyczkami, nieduże ilości. Później organizm sam się przyzwyczai i będzie się "domagał".


Nie wiem czy powinnam pisać, żeby nie zapeszać, ale mnie głowa nie bolała chyba odkąd jestem w ciąży. Nie wiem... może dlatego, że ogólnie rzadko mnie boli, a w ciąży to już nie wiem... jakieś dobre hormony czy co :errr:;) A teraz to napisałam i jutro pewnie obudzę się z bólem głowy jak na kacu :laugh2::-p
 
Ja dziś wizytuje na 14. Coś mi miglo że was głowy bolą. Mnie od wczoraj wieczorem, przespałam noc ale rano i tak bolała ;/. Ale nie mam czasu na narzekanie bo trzeba się do wizyty naszykowac i ogarnąć mieszkanie bo mama wpadnie pilnować młodych gdy jabede na wizycie i pewnie zacznie u mnie sprzatac bo zawsze to robi.
Czy ja jestem wpisana do tabelki?. Jesli nie to proszę o wpisanie. Kinga 24 lat termin 6 listopad. Jeszcze nie wiem kto mieszka w brzuszku

Już cię dopisałam :)
 
Mnie wczoraj mdliło, na szczęście nie cały dzień, tylko parę godzin. A ja jutro zaczynam 17tydzień... Ale nie narzekam, bo i tak jest super. Porównując do I trymestru...;)

Czytam i nie wierzę....:laugh2: "też mam problemy z piciem " :-D:rofl::cool2: Skojarzenie miałam oczywiście jedno i właściwe :laugh2:
Postaraj się pić częściej, ale małymi łyczkami, nieduże ilości. Później organizm sam się przyzwyczai i będzie się "domagał".


Nie wiem czy powinnam pisać, żeby nie zapeszać, ale mnie głowa nie bolała chyba odkąd jestem w ciąży. Nie wiem... może dlatego, że ogólnie rzadko mnie boli, a w ciąży to już nie wiem... jakieś dobre hormony czy co :errr:;) A teraz to napisałam i jutro pewnie obudzę się z bólem głowy jak na kacu :laugh2::-p
Dita_333 ale się uśmiałam :tak: nie wpadłam na to jak pisałam, że tak to może zabrzmiec:happy:
 
Aż takich dokładnych badań Dita nie robię. Po prostu jem 2 razy w tygodniu rybkę, codziennie zjadam owoce i staram się często je zmieniać, jak nie jem rybki to mięsko raz dziennie musi być i oczywiście jakaś sałatka do obiadku więc i warzywa uzupełnione. Uwielbiam mleko i codziennie pije nawet po 2-3 szklanki (!) :) więc żelazo jest. Ogólnie nabiału jem sporo i to wystarczy. Dzidzia ładnie i zdrowo się rozwija więc gin uważa, że wszystkiego ma tyle ile potrzebuje :) jak będzie potrzeba brania dodatkowo witaminek to oczywiście będę brała ale na razie nie trzeba to nie biorę.
 
reklama
Do góry