reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
No dziewczyny ja czekam na prenatalne dam znać po :) standardowo opóźnienie może max 15 minut:)

I jak tam?? Jest Nikoś? [emoji5]

Dzieki kochana za przepis zrobie na sobote :)

Proszę bardzo [emoji106][emoji846]

Właśnie ogarnęłam jak na apce bez cytat+ dodawać. Trzeba dotknięciem zaznaczyć kilka postów i na końcu te ikonka w prawym górnym rogu. :)Zobacz załącznik 859781

Właśnie ogarnelam u siebie, ale ja zaznaczam -pojawia mi sie u góry Więcej -klikam i wybieram Multi-cytat [emoji16] dzięki za pomysł, bo wcześniej nawet nie szukałam [emoji846][emoji106][emoji8]
 
Wiemy tyle że ma ponad 6 cm chyba ,i nic więcej bo śpi I pozycji nie zmienia:/
Serduszko tylko pika ,to dał nam posłuchać:)
Skoro śpi to śpi I ja co 30 min wracam A on dalej śpi I znowu czekam:)
Co za dziecko nie wiadomo czy się cieszyć bo spokojne czy uparte;)

Może spróbuj coś zjeść albo napić się soku, może maluszek się rozrusza
 
Wiemy tyle że ma ponad 6 cm chyba ,i nic więcej bo śpi I pozycji nie zmienia:/
Serduszko tylko pika ,to dał nam posłuchać:)
Skoro śpi to śpi I ja co 30 min wracam A on dalej śpi I znowu czekam:)
Co za dziecko nie wiadomo czy się cieszyć bo spokojne czy uparte;)
Zjedz cos slodkiego, pochodz troche, poskacz delikatnie albo potancz [emoji14]
 
Wiemy tyle że ma ponad 6 cm chyba ,i nic więcej bo śpi I pozycji nie zmienia:/
Serduszko tylko pika ,to dał nam posłuchać:)
Skoro śpi to śpi I ja co 30 min wracam A on dalej śpi I znowu czekam:)
Co za dziecko nie wiadomo czy się cieszyć bo spokojne czy uparte;)
A próbowałaś kaszleć? U mnie pomagało.
 
To Jeszcze poczekacie bo robię 3 podejście bo No właśnie BO DZIECKO SPI OD GODZINY, i się nie rusza noga na noge i tyle;///

Haha Sorki, ale rozbawiłaś mnie [emoji23] moje tez spało, ale udałam że kaszlę to sie przebudziło [emoji5] a pózniej sie jeszcze poruszałam... No i zjadłam przed badaniem słodkiego rogala -nie smakował mi w ogole ale to tez pomogło,bo inaczej kiepsko by to było [emoji28] lubi spać, to dobrze... [emoji106][emoji3] dziewczyny dobrze radzą, zjedz cos, poruszaj sie, zacznij kaszleć [emoji5]
 
reklama
Zazdroszcze! Ja jeszcze 3.5 tyg do polowkowych i moze (mam nadzieje!) poznam plec i bede szalec [emoji7]

Za 3,5tygodnia masz połówkowe? To byłoby podobnie do mnie... który to będzie tydzień ciazy? Termin masz jak w tabelce? [emoji5] ja niby wg usg mam termin na 30.10 to moze ten termin połówkowy nie byłby taki zły [emoji5]
 
Do góry