reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

U nas dziś było mega parno i duszno, aż chmura się oberwała. Grad wielkości przepiórczych jajek. Mieliśmy dziś palić ognisko, na ognisku kociołek z mięsiwem i kiełbaski z ogniska. Nic z tego....może uda się chociaż pod kociołkiem rozpalić bo już cały załadowany mięsem i warzywami.
 
reklama
Jeśli chodzi o płeć, to jakoś głównie myślimy o dziewczynce, ale staram się nie nastawiać. Kolejna wizyta 28.06 więc pewnie się dowiem. Największy problem nie będzie z nastawieniem, a raczej z imieniem, bo nie jesteśmy przekonani jeśli będzie chłopak :p
W ogóle chodziłam bez brzucha, no może było troszeczkę ciaśniej, ale ok. W poniedziałek miałam jedne spodnie na sobie, a wczoraj kilometr żeby się dopiąć w ogóle! Tak więc dziś byłam na zakupach z okazji Dnia Matki i kupiłam pierwsze spodnie ciążowe. :D
 
Dziewczyny czy już się czymś smarujecie?Co macie do polecenia ?Zauważyłam na udach kilka kropek tak jakby żyłki mi pękły .
 
To jest torcik ktory zamowilam
received_1034932230006103.jpeg
 

Załączniki

  • received_1034932230006103.jpeg
    received_1034932230006103.jpeg
    74,2 KB · Wyświetleń: 520
Nie cierpię upałów i wylegiwania na słońcu.
Pogoda max do 25 stopni
U nas tez upal 30 stopni. Najlepiej sie w domu schowac... Tak jak ty wole do 25. W pierwszej ciazy latem bylo ciezko, teraz tez przypadnie ciaza latem. Syna urodzilam w pazdzierniku. Zobaczymy, moze to lato bedzie chlodniejsze ;)
 
reklama
Do góry