reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Nie na 100% bo kręcił się wiercił i Dobrze nie było widać ;)
Z 13
Ja też dziś wizytowałam! :)
Jestem w 18w6d ale Dzidzia duża jak na 25w1d :o prawie 300 gram a termin porodu przesunął się na 30 września według USG ;)
Widziałam jak sobie macha nóżkami, śmiesznie to wyglądało [emoji14]
Prawdopodobnie chłopak więc pomału przyzwyczajam się do Imienia Adaś :)
Pozdrawiam!
Koziunia chyba jakaś pomyłka, usg a om prawie 2 miesiące różnicy??


Mnie wczoraj zatrzymali na oddziale u mnie w szpialu na obserwacji i żebym odpoczęła.
Dziś miałam kontrolne usg i moja córcia jest duża jak na 20t1d, z OM 18t4d. Wszystko jest ok. Szyjkę mam długą, ok 34mm. Zrobił nawet echo serca i jest dobrze. Chyba najdokładniejsze usg jakie miałam do tej pory.
 
reklama
Dziewczyny, a jak moj chlopak do 18 prawie 19 tygodnia byl ulozony miednicowo I nisko I czulam jak nieraz mnie tam kopnal w pecherz, a teraz sie odwrocil I jeat ulozony glowka w dol, a ja jutro zaczynam 20tydz I czuje go troche slabiej to onzacza cos? Wizyte mam w piatek.
 
Koziunia chyba jakaś pomyłka, usg a om prawie 2 miesiące różnicy??


Mnie wczoraj zatrzymali na oddziale u mnie w szpialu na obserwacji i żebym odpoczęła.
Dziś miałam kontrolne usg i moja córcia jest duża jak na 20t1d, z OM 18t4d. Wszystko jest ok. Szyjkę mam długą, ok 34mm. Zrobił nawet echo serca i jest dobrze. Chyba najdokładniejsze usg jakie miałam do tej pory.
Nie mam pojęcia...sama się zdziwiłam :o
Ale mam na tych wymiarach termin według miesiączki 13.11 a według USG 30.09. I lekarz też tak powiedział
 
Nie na 100% bo kręcił się wiercił i Dobrze nie było widać ;)
Z 13 Listopada na 30 września to ładnie się przesunął ale jeszcze zobaczymy czy dalej będzie tak szybko rósł ;)
Lekarz sobie zapisał że będzie kontrolował wagę na USG ;)

Gratulacje zdrowego chłopczyka:):):)

Dzień wystąpienia owulacji też ma tutaj chyba znaczenie jak sama wielkość płodu hmm bo z tym wzrostem to też różnie bywa także mimo wszystko kontrola co do przesunięcia o miesiac jeszcze do zweryfikowania
Mimo wszystko chłopak jak dąb możliwe że bedzie:)
 
A czy na usg połówkowe też lepiej wziąć sobie jakiegoś batona gdyby dziecko nie chciało współpracować i się odpowiednio odwrócić? Mam dopiero 10.07, ale tak jakoś mnie to zaciekawiło już teraz :) Ciekawi mnie czy taki "problem" zdarza się częściej niż na prenatalnych.
 
Dziewczyny, a jak moj chlopak do 18 prawie 19 tygodnia byl ulozony miednicowo I nisko I czulam jak nieraz mnie tam kopnal w pecherz, a teraz sie odwrocil I jeat ulozony glowka w dol, a ja jutro zaczynam 20tydz I czuje go troche slabiej to onzacza cos? Wizyte mam w piatek.
Dziecie ma jaeszcze duzo miejsca i to calkowicie normalne ze jednego dnia jest glowka do dolu, a drugiego glowka w gore :)
 
Dziewczyny, a jak moj chlopak do 18 prawie 19 tygodnia byl ulozony miednicowo I nisko I czulam jak nieraz mnie tam kopnal w pecherz, a teraz sie odwrocil I jeat ulozony glowka w dol, a ja jutro zaczynam 20tydz I czuje go troche slabiej to onzacza cos? Wizyte mam w piatek.
Dziecie ma jaeszcze duzo miejsca i to calkowicie normalne ze jednego dnia jest glowka do dolu, a drugiego glowka w gore :)
 
U mnie dziś taka sytuacja [emoji6]
Racuchy drożdżowe....mniam
1529323739685.jpg
 

Załączniki

  • 1529323739685.jpg
    1529323739685.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 354
reklama
Do góry