reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dzień dobry :)
Ja tez juz od 7 w pracy i również popijam herbatke, niestety się nie wyspalam, bardzo bolał mnie brzuch w nocy aż się zaczęłam martwić. Teraz jest w porządku i mam nadzieje, ze tak zostanie.
Dita, według kalkulatora z Twojego linku wychodzi mi chłopiec, czyli zgodnie z moimi przeczuciami a jak wczoraj sprawdzałam na jakiejs polskiej stronie to pokazywało dziewczynkę :)
 
reklama
Dzień dobry :)
Ja tez juz od 7 w pracy i również popijam herbatke, niestety się nie wyspalam, bardzo bolał mnie brzuch w nocy aż się zaczęłam martwić. Teraz jest w porządku i mam nadzieje, ze tak zostanie.
Dita, według kalkulatora z Twojego linku wychodzi mi chłopiec, czyli zgodnie z moimi przeczuciami a jak wczoraj sprawdzałam na jakiejs polskiej stronie to pokazywało dziewczynkę :)

Właśnie na wszystkich innych stronach czy tych graficznych kalendarzach Młody jest dziewczynką i teraz niby syn mi wychodzi, a tutaj jedynie wyszedł mi chłopiec przy synku i teraz też wychodzi synek :)
Siostrom robiłam i koleżankom i akurat im się sprawdziło, no ale mówię, to zabawa, niemniej czekam z ciekawością, aż ktoś napisze, że się nie zgadza :)
 
Witajcie:)

Ja mam termin na 8listopada choc to sie jeszcze pewnie zmieni;)

Pierwszy test wyszedl mi jakos w 10/11dpo a bylo to 25 lutego:) minal mi termin okresu i juz czuje sie lepiej co do kluc i pobolewan.
Bety nie robię bo sie nie chce stresowac.. Chce myslec pozytywnie
Mam juz 11 latka i 8 latke:)

Witam,
Mam dzieci w tym samym wieku co i TyJestem ciekawa,czy decyzja o trzecim dziecku była świadoma,czy była to raczej niespodzianka dla Was?Ja ostatnio też sporo myślę o trzecim dziecku,ale póki co, wypieram tę myśl,bo mam już 35lat,dzieci w sumie odchowane,za duża byłaby różnica wieku pomiędzy nimi,mąż-kierowca tira itp.Gdybym nie miała spirali,to może zaliczyłabym "wpadkę",a tak po prostu cykorzę...Pozdrawiam!
 
Witam,
Mam dzieci w tym samym wieku co i TyJestem ciekawa,czy decyzja o trzecim dziecku była świadoma,czy była to raczej niespodzianka dla Was?Ja ostatnio też sporo myślę o trzecim dziecku,ale póki co, wypieram tę myśl,bo mam już 35lat,dzieci w sumie odchowane,za duża byłaby różnica wieku pomiędzy nimi,mąż-kierowca tira itp.Gdybym nie miała spirali,to może zaliczyłabym "wpadkę",a tak po prostu cykorzę...Pozdrawiam!

Ja do różnicy wieku dzieci i trzeciego dziecka się nie wypowiem, bo spodziewam się drugiego, ale Kochana! Na wiek to ty akurat nie patrz bo młoda babka jesteś! Ja 35 skończę w kwietniu i czuję się jak ryba w wodzie:) A znam koleżankę co urodziła upragnione, wyczekane dzieciątko w 41 roku swojego życia:) także ten.... wiek masz piękny :):p
 
Dita, pasuje u mnie ze chlopiec i wychodzi, ze teraz tez bedzie chlopiec. Natomiast wpisalam dane siostry i wyszedl jej chlopiec i dziewczynka, a ma dwoch synow :)
 
Dita, pasuje u mnie ze chlopiec i wychodzi, ze teraz tez bedzie chlopiec. Natomiast wpisalam dane siostry i wyszedl jej chlopiec i dziewczynka, a ma dwoch synow :)

Haha, czyli coś tam się nie zgadza :) A wpisywałaś datę poczęcia u siostry pięć czy 7 dni później albo wcześniej? Bo czasami wystarczy jeden dzień przesunięcia i wychodzi inna pleć :p Ale tak tylko piszę :-D
 
Haha, czyli coś tam się nie zgadza :) A wpisywałaś datę poczęcia u siostry pięć czy 7 dni później albo wcześniej? Bo czasami wystarczy jeden dzień przesunięcia i wychodzi inna pleć [emoji14] Ale tak tylko piszę :-D
Nie, ona ma regularne cykle i dokladnie wie kiedy jej dzieciaki zostaly poczete ;)
Ja mysle, ze moze i cos w tym jest, ale raczej biore to jako zabawe ;)
 
Pewnie, jakby to było takie proste to kobiety zajście w ciążę planowały z ołówkiem w ręku :D najpierw by ustalały płeć jaką chcą, a później szukały, kiedy ją zrobić 8-)
A propo regularnych cykli... To ja przed pierwszą ciążą miałam 28dniowe cykle, @ przychodziła jak w zegarku. My z mężem nie stosowaliśmy żadnych zabezpieczeń po ślubie, tylko kalendarzyk. Jakby się trafiło dziecko to ok...ale bez starań. A jak mąż zaczął mówić, żeby zacząć starania i przestać omijać dni płodne, to okazało się, że ja już w ciąży byłam:) Prawdopodobnie owulacja mi się przesunęła o 5 dni ;):rolleyes2: I miały być "bezpieczne" dni, a były mega płodne hahahaa :-D
 
Ja do różnicy wieku dzieci i trzeciego dziecka się nie wypowiem, bo spodziewam się drugiego, ale Kochana! Na wiek to ty akurat nie patrz bo młoda babka jesteś! Ja 35 skończę w kwietniu i czuję się jak ryba w wodzie:) A znam koleżankę co urodziła upragnione, wyczekane dzieciątko w 41 roku swojego życia:) także ten.... wiek masz piękny :):p

Haha!Dzięki!Stara nie jestem,ale jednak starsza o całe 8latCzy dam radę i czy mi się chce wstawać po nocach...?Poza tym, brakuje nam dodatkowego pokoju,a po roku nie dam przecież diecka do starszaków...?Takie moje dylematy...Ps:Rodziłam dzieci w Anglii,więc zupełnie nie wiem jak to wygląda-cała ta opieka w Polsce?Czy badania prenatalne też robią?Pozdrawiam!
 
reklama
Dzień dobry Koleżanki :blink: Ja o dziwo po paru tygodniach bezsenności i kręcenia się w łóżku całymi nocami od jakichś trzech dni śpię jak zabita dziś nawet budzik mojego narzeczonego mnie nie obudził gdzie zawsze doprowadzał mnie do szału bo mnie budził a jego nie hehe. Czuję się dobrze po za tym że od czasu do czasu mam takie chwilowe bóle jak na @ , piersi mam chyba z rozmiar większe niż zawsze a na nich dużo niebieskich żyłek , a bolą jakbym miała w nich zakwasy po intensywnych ćwiczeniach na siłowni :-D I wielki szok wczoraj zjadłam 6 kostek czekolady gdzie u mnie słodycze są na pierwszym miejscu rzeczy których od jakichś 2 lat nie lubię jeść :) Nawet mój był w szoku jak się spytałam czy ma jakąś czekoladę (bo on to słodka dupa i tylko słodkie by jadł) o godzinie 22 wieczorem i do mnie mówi Ty? Czekoladę? przecież nie lubisz:laugh2:
 
Do góry