reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny mam całe opakowanie płatków orkiszowych (400g) takich z biedronki. Macie pomysł co z nimi możne zrobić oprócz jedzenia z mlekiem? Gdzieś słyszałam, że można zrobić ciastka ale nie znalazłam żadnego przepisu na necie.
Placki extra wychodzą! Ja najpierw chwile gotuje te płatki, odcedzam dodaje jajko trochę mąki np kukurydzianej i jakiś owoc banan lub starte jabłko. Wszystko mieszam i na patelnie takie małe placuszki, po 2 minuty z każdej strony i już. Można dodać cukru, cynamonu czy co tam chcesz [emoji6] my z młodym zajadamy się takimi czasem na śniadanko. Albo zrobić wersję wytrawna z cebulką ziemniakiem marchewka i np cukinia o sól i pieprz. Warzywa starte i reszta tak samo. Chyba jutro na śniadanie u nas takie będą z jabluszkiem i banankiem [emoji7] wszystkie inne płatki tez pasują - nawet kiedyś dodawalam zwykle corn flakes (wcześniej zalane wrzątkiem). No to smacznego [emoji4]
 
super ze bedziemy rodzic tak samo.
moj maluszek ma 5 cm i wszystko ok bo wczoraj mialam usg w szpitalu.
sa tu mamy co maja juz dziecko/dzieci?
musze was nadrobic bo sporo napisaliscie
 
reklama
Do góry