reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

ja dziś zajadam się truskawkami, kto ma ochotę na jedną?

Witajcie mamusie! jutro mamy usg genetyczne, już nie mogę się doczekać:)
@Dita_333 super chudziutki brzuszek, u mnie już taki wielki i wyglądam jak w 9 miesiącu :(
Mango rzuć ze 3 truskawki :)
Ja dziś sobie flaki ugotowałam bo od wczoraj za mną chodziły.
Wrzuć górę brzucha
 
reklama
Hej dziewczyny. :)

Jestem po wizycie. Jednak przeczucia to przeczucia... Nie udało się. Serduszko nie bije, ciąża przestała się rozwijać. Czekam na poronienie. o_O

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnych ciaz, porodów i bobasów. :)

My chyba zakończymy produkcję. ;)
Jak widać wiek rzadzi się swoimi prawami.

Buziaki.

P.S.
Proszę o wykreślenie z listy. :sorry:
66. netka // Aneta // 38 // 24.11
Przykro mi bardzo :(
 
Hej dziewczyny. :)

Jestem po wizycie. Jednak przeczucia to przeczucia... Nie udało się. Serduszko nie bije, ciąża przestała się rozwijać. Czekam na poronienie. o_O

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnych ciaz, porodów i bobasów. :)

My chyba zakończymy produkcję. ;)
Jak widać wiek rzadzi się swoimi prawami.

Buziaki.

P.S.
Proszę o wykreślenie z listy. :sorry:
66. netka // Aneta // 38 // 24.11

Strasznie mi przykro :( trzymaj się [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]
 
Ja mam ogromna ochotę na truskawki ale poczekam na te nasze polskie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ u mnie w ogródku truskawki popielone wiec czekam [emoji182][emoji182][emoji177]
 
mango ja też chętnie bym pojadła truskawek, ale naszych polskich chyba jeszcze nie dostanę. A chodzą za mną już od kliku dni.
Dziewczyny kupujecie ciuszki w lupmeksach? Na co zwracacie uwagę, jak wyszukujecie fajne ciuszki? Mam zamiar spróbować zakupów w secondhend ale trochę mnie to przeraża, bo nigdy tego nie robiłam.
 
Netka trzymaj sie kochana!!!

Moja siostra zauwazyla ze mi brzucholek odstaje i sie zasmiala ..a ja no co ciaza..
Czulam ze nie bedzie fanfarow ale gratki byly. Moja siostra jest 13 lat starsza odemnie i ma dorosłych synow. smiala sie ze mi sie jeszcze chce..i ze poród znow chce przechodzić bo ona to by sie nie zdecydowala za zadne skarby..ale prawda jest ze my calkowicie rozne... Długo ja cala rodzina na prawo jazdy namawiala w doroslym zyciu juz takze macie namiastke jej charakteru;)
Dla mnie najwazniesze jest to ze Nam sie rodzinka powiekszy jak tego zapragnelismy a reszte przetrwam. Dam rade . wiem ze warto . mamy plan. Dzieci na studia a w domu rodzynek;p
Moja mama sie jej dopytywala czemu tylkp dzieciom bilet do pl kupilismy ..czyzby ciaza..takze sama się domyslila .. Musze zadzwonic i oznajmic nowine i az jestem ciekawa reakcji lol
Ale mnie to ryba..to nasze zycie

Pierunem ty masz jak ja w pierwszej ciazy..doczekac sie brzuszka nie moglam hahah
Teraz zaczynam wyczekiwac..ruchow..mysle jesCze z 3tyg :):):):)
I piekne macie hobby..nurkowanie..zawsze chciałam..konno jezdzilam dawno temu..rower lubie i wlasnie chce sobie kupic jakis nowy wygodniejszy.. Pozatym sport uwielbiam no ale teraz pracując oszczędze sobie takiego wysilku..za to moze coa na pośladki macie;p
Szydelkowalam tez troszku..
Ale najbardziej lubie rysować portrety. Olowkiem kredkami choc ostatnio wolny czas poswiecam na leżenie z nogami w gorze hahahah
Gram czesto z dziećmi w gry planszowe..potrafia mi zajasc wolny czas

Dzis zwolnilam sie z pracy bo wlasnie robimy wypad ze znajomymi na weekend ..3h jazdy ... Mialam prowadzix ale o dziwo czuje sie dobrze oO

Balonbalons nie przejmuj sie przyszla tesciowa. Myslala pewnie ze wam sie nie uda..niekotrzy sa bardzo zacofani i zyja tylko swoimi ambicjami bez skupienia sie na czyims szczesciu . wazne zebyscie wy z partnerem trzymali sie razem a wszystko sie ułoży zobaczysz :)
 
reklama
Do góry