reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny bylam na usg jest dziewczynka leniuszek niechciala znowu pokazac co ma ale lekarz ja poruszal i sie poruszyla jutro tort niespodzianka dla dzieci zamowilam bialy z gory a w srodku bedzie rozowy jak przetna nozem to sie dowiedza ze beda mieli siostre a maz jaki szczesliwy
Super. Gratuluję dziewczynki :happy:
 
reklama
Dziewczyny bylam na usg jest dziewczynka leniuszek niechciala znowu pokazac co ma ale lekarz ja poruszal i sie poruszyla jutro tort niespodzianka dla dzieci zamowilam bialy z gory a w srodku bedzie rozowy jak przetna nozem to sie dowiedza ze beda mieli siostre a maz jaki szczesliwy
Gratulacje :)
 
A u mnie szpital, noc ciężka córka kaszle dosłownie bez przerwy i zaczął jej się katar, co kichnie to wszystko wyleci z nosa. Ja tez zakatarzona i gardło pali.Lekarka kazała czekać z antybiotykiem do poniedziałku, ale ja już sama nie wiem. Ja we wtorek wizyta u gina, a córka za tydzień wizyta w Przylądku Nadziei u hematologa, pół roku na nią czekała, a chora nie pojedzie.

czy ona czesto choruje??
wydaje mi sie ze nie powinnas jesc nic p corc kiedy jest chor cy chocby kicha.
stsuje sie do tego i na szczescie nic mnie nie zlapalo kiedy moje katarzyly razem z mezem a pamietajac ze w ciazy potrafilo mnie lapac wolalam dmuchac na zimne

W ciąży z synem dowiedziałam się o płci na połówkowym. W ogóle dużo się zmieniło jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży przez te parę lat. Chodzę do tego samego gin co poprzednio a przy 1 ciąży nie musiałam robić pappy, bo przy pierwszym usg zrobił tele pomiarów że nie było takich wzkazan. Teraz usg to pomiar crl i serduszko. Na pappa dostałam skierowanie w 6 tyg jak na usg było tylko pikajaca kropeczka no bo teraz to już taki standard. Do tego powiedział że dobrze by było jakbym zrobiła usg piersi. Spytał czy kiedyś robiłam na co ja ze nie, no to powiedział że najwyższy czas. Poczułam się staro ale nie zrobiłam [emoji19]
tak. sama polozna mi mowila ze wiele sie zmienilo..iszpital a szpital tez roznica.
podobniez w innym szptalu kiedy bylam w cazy z cora mozna bylo sie dowiedziec o plec
mam tez notke w swoich dokumentach ze szpital nie bierze odpowiedzialnosci za ewentulana pomylke i nawet jesli sie dowiem to nie bedzie 100% , wydaje mi sie ze to tez chodzi o to kto co pragnie najbardziej...jak widzicie niektore kobiety przezywaja to bardzo a depresji wokoolo coraz wiecej..ost. moja znajoma byla 4 tyg. na zwolnieniu z powodu stresu i depresji ..nawet nie wiedzialam ze tak mozna...
ja jeszcze mialam pytania typu czy Maz JEST DOBRY dla Mnie i czy nie ma przemocy domowej, czy nie potrzebuje pomcy spolecznej , wsparcia a daja takie jakies nawet na przymus...moja znajoma znajomej palila papiersoy nalogowo ... nie mowie o alkoholu i mialaciagle wizyty pan nadzorujacych to ale tu ju bylo wymuszone

Farbowałam włosy we wtorek farbą bez amoniaku i o dziwo ładnie mi kolor przyjął bo wcześniej niestety tylko z amoniakiem mi kolor wychodził:)

ja mam pre pojedynczych siwkow haa ale mi dokuczaja na mojej czekoladce..a farbowaam bez amonikau i adnie mi chwytala..farbowalam co 8 tyg jakos no ale juz wole cos co i na siwkach zostanie:p nawet jesi ich malo jest

Do tej pory badalam się palpacyjnie, po za tym u mnie w rodzinie jeszcze nie było przypadku nowotworu piersi. Może dlatego trochę bagatelizuje[emoji849] a i jeszcze jedno pytanie czy robilyscie usg stawów biodrowych swoim dzieciom? Syn miał badane na wizutach u pediatry ręcznie, a już mlodsi kuzyni miali zalecane usg.

mimo wszystko warto sie zbadc dla wlasnego spokoju, nie trwa o dlugoo i to nie oznaka starosci a ostroznosci jesi chodzi o dzisiejsze czasy


u Mnie Spain hahaha
leze na kocyku tylko trudno mi pozycje znalezc wrrr.... zrobilm sobie przerwe ..moze cos mnie chwyci!
 
Hej, od wczoraj jestem w szpitalu bo mi się rozwarcie robi. Luteina mi daja i mam lezec. Przy okazji usg,szyjka dluga i płeć znam. Bedzie chłopak
 
Hej, od wczoraj jestem w szpitalu bo mi się rozwarcie robi. Luteina mi daja i mam lezec. Przy okazji usg,szyjka dluga i płeć znam. Bedzie chłopak

o jej kochana, trzymaj sie tam
masz czy mialas jakies oznaki czy co takiego stanu rzeczy,,czy wszystko bezobjawowo
szyjka dluga to dobrze
lez lez lez
 
Hej, od wczoraj jestem w szpitalu bo mi się rozwarcie robi. Luteina mi daja i mam lezec. Przy okazji usg,szyjka dluga i płeć znam. Bedzie chłopak
Współczuję! Jakie są rokowania? Tzn ile będą Cię trzymać i co dalej? Wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki![emoji9] z pewnoscia to przetrwasz i wszystko bedzie dobrze! Gratuluję synusia[emoji4]
 
Hej, od wczoraj jestem w szpitalu bo mi się rozwarcie robi. Luteina mi daja i mam lezec. Przy okazji usg,szyjka dluga i płeć znam. Bedzie chłopak
Już rozwarcie??!! Mam nadzieję, że spokojnie donosisz dziecko do terminu.

Co do badań zgodzę się że na NFZ są co kilka lat.
Nie mniej jednak warto co drugi rok zrobić prywatnie. U mnie cytologia w szpitalu kosztuje 25-30 pln.
Cytologia na skierowanie jest co 3 lata, a prifilaktyka po 25 r.ż. jest co dwa lata, więc w ciągu 3 lat raz idziemy prywatnie.
Po samym usg piersi raczej nie robią operacji, tylko biopsja sprawdzająca zmiane.

Usg bioderek robilam dwójce dzieci, takie zalecenia.
 
Dziewczyny bylam na usg jest dziewczynka leniuszek niechciala znowu pokazac co ma ale lekarz ja poruszal i sie poruszyla jutro tort niespodzianka dla dzieci zamowilam bialy z gory a w srodku bedzie rozowy jak przetna nozem to sie dowiedza ze beda mieli siostre a maz jaki szczesliwy
Gratuluję córeczki [emoji5]
 
reklama
Juz drugi raz w szpitalu ale wtedy mnie wypuscili po jednym dniu a ginekolog przepisal luteine dopochwowa. Cos mnie t szyjka tak dziwnie bolala ale myślałam ze to od luteiny. Na wizycie przedwczoraj ze rozwarcie na palec i do szpitala. W szpitalu ze wszystko ok z szyjka ale ze mnie boli to zostaje do jutra ale tak to mowila ze mysle ze dluzej. Jak leze to nie boli ale jak tylko wstane i pochodze to znów boli
 
Do góry