reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ale nadal masz rozwarcie? Czy już go nie ma jak lekarze mówią, że wszystko ok?
Trzymaj się, będzie dobrze! :)
Powiedzieli tylko ze szyjka dluga i nie jest zle. Juz sama nie wiem co jest. Ale boli brzuch wiec cos sie dzieje. Moj ginekolog sam powiedział ze jest nadgorliwy ale woli to sprawdzić. Zaraz po szpitalu ide na wizyte.
 
reklama
No właśnie dziewczyny, macie detektor tętna? Bo ja zaczynam dopiero 14 tydzień i do ruchów jeszcze kawał czasu... Ale z drugiej strony boję się, że nie będę mogła znaleźć serduszka i tylko wprowadzę sobie do codzienności dodatkowe nerwy. I tak otwieram kolejny dzień aukcje i nie wiem, czy zamawiać, czy nie zamawiać ;)

Ja nie mam ale już czuję ruchy wiec dla mnie mija sie to z celem.. w 1.ciąży tez nie miałam... Ale jak cię kusi i uspokoi takie badanie samemu -to czemu nie [emoji57][emoji5]
 
No właśnie dziewczyny, macie detektor tętna? Bo ja zaczynam dopiero 14 tydzień i do ruchów jeszcze kawał czasu... Ale z drugiej strony boję się, że nie będę mogła znaleźć serduszka i tylko wprowadzę sobie do codzienności dodatkowe nerwy. I tak otwieram kolejny dzień aukcje i nie wiem, czy zamawiać, czy nie zamawiać ;)

W ogóle sobie myślę ile nadrobiła moja malutka w brzuszku :) Najpierw termin był na tydzień po terminie z OM, teraz już z usg przesuwa się na dwa dni przed. Super, że tak dzielnie rośnie mimo tych krwiaków i plamień i moich histerii ;)
Mam i czuje ruchy a mimo to lubie sobie posluchac ;) kupilam uzywany za 60 zl juz z przesylka, a potem pewnie za 40 lub 50 sprzedam, za pierwszym razem nie umialam znalezc, chwile to potrwalo, ale wlasnie liczylam sie z tym, ze moga byc problemy. No i czesto tez lapie moje tetno zamiast dzidziusia, ale idzie to rozroznic, bo dzieciowi szybciej bije ;)
Ogolnie fajna sprawa, mezus az sie wzruszyl jak sluchal :)
 
@Kinia93 A dostajesz w szpitalu jakieś kroplówki? Mi na skurcze i bóle brzucha bardzo pomogły kroplówki z magnezu. Trzymam kciuki, będzie dobrze :)

@Dita_333 Zazdroszczę, że już czujesz ruchy, ja pewnie jeszcze dłuuugo poczekam :)

@Igorowelove w sumie zawsze też mąż może posłuchać :) Może zamówię, jak nie będę mogła znaleźć i tylko będzie mnie denerwowało to każę meżowi schować żeby nie kusiło :D
 
@folka przede wszystkim trzeba wiedziec gdzie szukac, czyli na tym etapie nisko brzucha :) i powolutku przesuwac po brzuchu na boki czy w gore i w dol, a jak tetna sie nie zlapie to nie ma sie co denerwowac, bo przeciez dzieć ma mnostwo miejsca i zwyczajnie moze sie schowac gdzies na tylach brzucha :) poczekac jakis czas i probowac raz jeszcze :) Ja zauwazylam, ze moj dziec lubuje sie w prawej stronie brzucha [emoji16]
 
@Kinia93 A dostajesz w szpitalu jakieś kroplówki? Mi na skurcze i bóle brzucha bardzo pomogły kroplówki z magnezu. Trzymam kciuki, będzie dobrze :)

@Dita_333 Zazdroszczę, że już czujesz ruchy, ja pewnie jeszcze dłuuugo poczekam :)

@Igorowelove w sumie zawsze też mąż może posłuchać :) Może zamówię, jak nie będę mogła znaleźć i tylko będzie mnie denerwowało to każę meżowi schować żeby nie kusiło :D

Jestem w 17tygodniu a czuje od jakiegoś już czasu, moze wcale długo nie będziesz czekać [emoji5]pierwsze dziecko? Bo jak drugie to ruchy czuć wcześniej, tez sie mocno zdziwiłam, że tak szybko choć jeszcze nieregularnie [emoji846]
 
Powiedzieli tylko ze szyjka dluga i nie jest zle. Juz sama nie wiem co jest. Ale boli brzuch wiec cos sie dzieje. Moj ginekolog sam powiedział ze jest nadgorliwy ale woli to sprawdzić. Zaraz po szpitalu ide na wizyte.

Ale jak to w sumie jest? Skraca sie ta szyjka czy nie? Czy sami nie wiedza? [emoji53][emoji20]mnie czasami kłuje w szyjce ale niby wszystko w porządku, przynajmniej było na ostatniej wizycie... brzuch cię mocno boli?
 
Jestem w 17tygodniu a czuje od jakiegoś już czasu, moze wcale długo nie będziesz czekać [emoji5]pierwsze dziecko? Bo jak drugie to ruchy czuć wcześniej, tez sie mocno zdziwiłam, że tak szybko choć jeszcze nieregularnie [emoji846]
Ja pierwsze poczulam w 15+6 i w szoku bylam, ze tak szybko! [emoji33] Bo przeciez szczuple osoby szybciej czuja, a mi daleko do szczuplej [emoji23] W pierwszej czulam w 21 tc
 
Ale jak to w sumie jest? Skraca sie ta szyjka czy nie? Czy sami nie wiedza? [emoji53][emoji20]mnie czasami kłuje w szyjce ale niby wszystko w porządku, przynajmniej było na ostatniej wizycie... brzuch cię mocno boli?
Mnie sie rozwarcie robi a nie szyjka skraca.
Sama luteine mi daja bez kroplowek.
Moj gin prowadzacy twierdzi ze jest na palec a w szpitalu ze nie ma zle. Boli mnie dol brzucha tak jak na okres i w szyjce kuje.
 
reklama
Też o tobie myślałam jak dawałam cię na różowo - zawahałam sie. Zaczernię cię na komputerze, teraz tylko sobie zapiszę,bo na apce nie zrobię tego [emoji5]



Troszkę sie wstrzymaj, moze akurat przejdzie... mój młody czasami tak kaszlał bez przerwy przez cały dzień, ja go inhalowalam i nie widziałam poprawy, ale jednak następnego dnia było dużo lepiej... i przeszło. Trzymam kciuki żeby choróbsko poszło!




Pisz co ci w duszy gra, nie musi być tylko o ciazy [emoji106][emoji5]




Hehr jakbym o sobie czytała [emoji5] ostatnio jadąc autem - prowadząc! spanikowałam, że zapomniałam wziąć... kluczyków od auta [emoji23]jakas masakra [emoji5][emoji28]




Gratuluję córeczki!!
No to z tymi kluczami to mnie pobiłaś [emoji28][emoji23][emoji28][emoji23][emoji28]
 
Do góry