Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
O tak next zdecydowanie ma większą rozmiarowke. Za to jak będziesz kupowała z Zary to ona dużo mniejsza wypada. A i Lidl większy wypada.
Lepiej. Dziś mam sporo domowych spraw do załatwiania. Kupujemy nowy zlew do kuchni, zmywarkę, będziemy przerabiać kilka rzeczy, więc siedzę i wybieram, dzwonię, dogaduję szczegóły. Już dawno mielibyśmy załatwione wszystko, gdybym od razu sama się za to wzięła, ale stwierdziłam, że zostawię to fachowcom, którzy... jak się można było spodziewać, zwodzili nas przez 3 tygodnie, a w końcu zapomnieli przyjść na pomiar... Więc się wkurzyłam i sama wszystko z mężem wymierzyłam i za tydzień w weekend będziemy mieć przynajmniej przeróbki w kuchni gotowe. Gorzej z łazienką. Wymieniamy kabinę, czekamy na nią już tydzień i nadal nie wysłano jej do sklepu z magazynu. No ale damy radę. Ważne, że mam czym zająć umysł i jakoś ten czas leci.
Ja też ogórki pod każde postacią, moja córa to samo. No i muszę niestety przyznać ze najlepsze małosolne robi moja teściowa...
Jasne, że to tylko przesady ale można się pośmiać![]()

Dasz linka do sprzedawcy? Polski producent brzmi zachęcająco. Ja muszę kupić bazę.Ubranka kupiłam na allegro ( tzn. cześć ubranek) od polskiego producenta. Cena przystępna, jakość też ok.
Wyczytałam ze jak robi koła to chłopiec a jak wahadło to dziewczynka a najpierw się kręciło w miejscu a później właśnie jak wahadło. Może są różne źródła? [emoji6] i tsk mnie to śmieszy wiec obojętnie [emoji28]Ja mołosolne to wciągam od zawszeKocham ogórki pod każdą postacią
W mizerii, takie gruntowe, kiszone czy zwykły ogórek do chleba
Tez się cieszę. Może się wyśpię
Ale jak buja na boki to chłopiec? Chyba, że chodzi ci o kręcenie w kółko, że tak mocno bujało?
Ja kwitłam w ciąży z synkiem i teraz też kwitnęładne włosy, paznokcie, lśniąca cera
Myślę, że po prostu ciąża mi służy haha
Szkoda tylko, że na mózg pada i czasami zapominam go używać
Zabobon chybaMojej siostrze w ciąży z synkiem PRZESTAŁY rosnąć włosy na nogach, a wszędzie indziej słabo rosły
Nie ma co porównywać ciążW 1.ciąży jadłam mięso aż mi się uszy trzęsły i wpierniczałam słodkiego całą ciążę, teraz odrzuciło mnie od kawy (w 1.ciąży nie), od mięsa w I trymestrze, dopiero teraz powoli się zmuszam, i słodkie od niedawna jem i wcale niedużo
I dwa chłopaki są
Z chińskiego kalendarza Młody jest dziewczynką i dopiero teraz w 2.się sprawdza, ze chłopczyk
Z obrączki miałam najpierw synka, później córka...także na mnie nie działają żadne zabobony
![]()
Jak buja w lini prostej to chłopak. A jak bardziej kręci kółko to dziewczynka [emoji38]Melduje - z obrączki wyszła dziewczynka [emoji6] bez wątpliwości, bujalo na boki ze hey! [emoji28]
Koniecznie zrób fotkę w kiecceJezuuuuusiu A usg dopiero 11.06 tydzień przed ślubem za szybko to leci ostatnio((
Kiecka ma dojść w piątek zobaczymy czy po podaniu nowych wymiarów wejdę jak trzeba
A podasz mi nazwę sprzedawcy na allegro? Bo warto jak sprawdzony.Sandrus daj trochę na luz z tą płcią, bo w końcu sfiksujesz.
Będzie co ma być, i nic nie zmienisz.
11 czerwca już nie długo, ćwicz cierpliwość.
Ubranka kupiłam na allegro ( tzn. cześć ubranek) od polskiego producenta. Cena przystępna, jakość też ok.