reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny nie stresujcie się badaniami na pewno będzie super:) ja dopiero za 2 tyg, mam nadzieje ze do tego czasu poczuje już ruchy. Wypadnie dokładnie 20 +1.
Ja w sumie dopiero wczoraj mialam koncert konkretnych ruchow :) nie dosc ze mocniej wyczuwalne to i wiecej ich poczulam wieczorem. Poki co to byly delikatne musniecia, ze czasem sie zastanawialam czy to na pewno baby czy jelita :D
 
Trzymamy kciuki szybko macie połówkowe ja idę dopiero 11 lipca będzie 21t5d lekarz mówi że spokojnie nawet do 26t można zrobić dzidzia jest większa i lepiej wszystko widać.Pewnie co doktor to różne opinie:tak:
Co do ruchów nie przejmujcie się na wszystko przyjdzie czas,u mnie dopiero od kilku dni czuję smyranie(dziś mam 19t3d )a jest to moja druga ciąża.Każda z Nas jest inna a dzidzia prędzej czy później się odezwie ;)
Co do ubranek najmniejsze kupiłam 56 cm a syn miał 52 cm szybko nadrobił.Z 56 cm to naprawdę nie kupujcie dużo bo to jest chwilka i następny rozmiar.Najdłużej nosił rozmiar 68 cm a potem 86 cm reszta szybko jakoś poszła ;)
Trzymam kciuki za badania i oczywiście za poznanie płci choć myślę że połówkowe to bardzo dokładne i czasu troszkę potrzeba to te bobaski trochę mam nadzieję więcej pokażą ;)
 
hej
ja nadal nic jesli chodzi o ruchy :( moze delikatne musniecia wieczorem :)
ale za to dzisiaj sie czuje lepiej :) mam wiecej energi i checi ale niestety musze z odpoczynkami bo jak za duzo to brzuch mnie zaczyna bolec i troszke twardnieje ale jak usiade albo sie poloze to wraca do normy :) po za tym nic sie takiego u mnie nie pokojacego nie dzieje. Jeszcze zobaczymy co z wynikami zrobilam ponowne badania na mocz morfologie aptt glukoza zelazo tsh lekarza mam dopiero w srode za tydzien a 12 wyjezdzam na 2 tygodnie za granice i chciala bym jeszcze zrobic uzg czy jest ok wszystko ostatnie mialam w 14 tygodniu i bylo ok wiec niewiem czy mi da przed wyjazdem jeszcze uzg czy po powrocie kaze mi zrobic :)
 
Cześć Dziewczyny! Dobrze kojarzę, że są tutaj nauczycielki, prawda? Mam pytanie. Może któraś z Was będzie w stanie mi pomóc. Czy nauczyciel w klasach 1-3 podstawówki może zostawić dziecko w klasie 1. bez zgody rodzica? Tzn. Chodzi mi o to, że np. moje dziecko byłoby w 1. klasie i powiedzmy nie umiałoby do końca czytać. Czy nauczyciel ma prawo nie przepuścić go do klasy drugiej bez mojej zgody? Może któraś z Was wie gdzie znajdę przepis regulujący to prawo?
 
Trzymamy kciuki szybko macie połówkowe ja idę dopiero 11 lipca będzie 21t5d lekarz mówi że spokojnie nawet do 26t można zrobić dzidzia jest większa i lepiej wszystko widać.Pewnie co doktor to różne opinie:tak:
Co do ruchów nie przejmujcie się na wszystko przyjdzie czas,u mnie dopiero od kilku dni czuję smyranie(dziś mam 19t3d )a jest to moja druga ciąża.Każda z Nas jest inna a dzidzia prędzej czy później się odezwie ;)
Co do ubranek najmniejsze kupiłam 56 cm a syn miał 52 cm szybko nadrobił.Z 56 cm to naprawdę nie kupujcie dużo bo to jest chwilka i następny rozmiar.Najdłużej nosił rozmiar 68 cm a potem 86 cm reszta szybko jakoś poszła ;)
Trzymam kciuki za badania i oczywiście za poznanie płci choć myślę że połówkowe to bardzo dokładne i czasu troszkę potrzeba to te bobaski trochę mam nadzieję więcej pokażą ;)
Tez będę miała 11.07 wiec jeszcze trochę musimy poczekać i wierzę że nareszcie poznam płeć (będzie 20+5). A co do ruchów to w sumie dziwnie - na początku tak ok 17 czułam dość wyraźnie codziennie a teraz od tygodnia bardzo słabo, delikatnie i to na prawdę musze się wieczorem wyciszyć i skupić żeby coś poczuć. Oczywiście ze wiem, że te ruchy mogą być nieregularne ale jak już chwile mocniej poczułam to myślałam że tak już zostanie. Ostatnie usg w 13 tc wiec będzie 2 mce różnicy! Nie mogę się doczekać [emoji4] powodzenia dla wizytujacych dzisiaj! [emoji4]
 
Cześć dziewczyny dawno nie zaglądałam. W piątek miałam wizytę u swojej gin, 20 tydzien, wyniki badań w porządku, ja mam lekkie swedzenia, doktorka przepisała mi pimafucin dopochwowo i do podmywania się tantum rosa. Nie zrobiła mi usg i jestem trochę zawiedziona bo nie wiem czy mojej dziewczynce nic nie urosło. Następna wizyta dopiero 26 lipca. Ehhh. :(
 
reklama
A ja tak o jedzeniu, bo dziś oglądałam kulinarny program i był łosoś wędzony i język mi mało nie odleciał, ale właśnie zdania są podzielone.
Wiem, że rybę smażoną, gotowaną jak najbardziej można, że surowej nie wolno.
A wędzone?
U Nicoli na blogu nie znalazłam info o wędzonych.
Oczywiście na razie hipotetycznie, bo jestem świeżo po biegunce.
Czy wiecie coś na ten temat?
 
Do góry