reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja krzywa cukrowa robię jutro a jestem w 22 tygodniu. Pierwsze słyszę że trzeba w 24 tygodniu ja robić. W poprzedniej ciąży też wcześniej robiłam niż w 24. A dodam że chodzę do bardzo dobrego i bardzo drogiego lekarza więc wie co i kiedy mi zleca :)
OGTT czyli doustny test obciążenia glukozą wykonuje się na 1000000000% w 24-38 hbd.
No chyba, że są czynniki ryzyka- wtedy wcześniej, czasem nawet na poczatku ciąży.
 
Ja dziś byłam w Poradni Ginekologicznej u mnie w szpitalu (tydzień temu miałam takie zalecenie wychodząc z oddziału). Pokłociłam się z lekarką, takiego prostactwa w życiu bym się nie spodziewała. Ogólnie jestem tak wkurzona, że zastanawiam się czy nie iść na skargę do izby lekarskiej na nią.
 
Masakra tyle tabsow oO
fajnie że starasz się poradzić sobie z tym inaczej, na pewno wyjdzie na plus



A tam
Wątróbka też bo ma dużo witaminy A ale bez przesady .. z.taka ilością..jakbym żywiła się na okrągło tylko makrela czy wątróbka to jeszcze rozumiem a nie czasem zjadła
Ja staram się być gdzieś po środku co do tych wszystkich porad ksiazkowo intenetowych i na zdrowie mi to wychodzi
Wiesz ja też na szczęście przy drugiej ciąży mniej panikuje, ale niektóre artykuły robią mętlik w głowie
 
Ja dziś byłam w Poradni Ginekologicznej u mnie w szpitalu (tydzień temu miałam takie zalecenie wychodząc z oddziału). Pokłociłam się z lekarką, takiego prostactwa w życiu bym się nie spodziewała. Ogólnie jestem tak wkurzona, że zastanawiam się czy nie iść na skargę do izby lekarskiej na nią.
Czym Cię tak zdenerwowała?
 
Wiesz ja też na szczęście przy drugiej ciąży mniej panikuje, ale niektóre artykuły robią mętlik w głowie

Trzeba mieć dystans kochana

Dzidzi bobo cały tydzień miałam lekka zgagę..czułam dyskomfort be względu na to co Jadłam anod 2 tyg . spokój o dziwo hehehe
Zgaga na koniec to będzie wyzwanie lol

Maz się Spytał co na obiad. Odpisalam -- to co ugotujesz kochanie ..odpisał..bardzo śmieszne hhhe...się popłakałam haha ostatnio placze ze śmiechu...
musi kucharzyc bo rano miałam poslig czasowy bo młoda zapomniała wszystkiego na basen i musialam kręcić spowrotem a ten raz się nie spytalam w aucie czy ma wszystko ..no ten raz bo zawsze miała LoL jak na.zlosc jeszcze mi się kontrolka zapaliła hahaha..stałam za baba co Tankowała i siedziała w aucie 7min po zapłaceniu!!!! Hehe ja to.zawsze prędko by ktoś nie czekał LOL głupia ja i pół h stracilam a chciałam szybko pulpety z sosem zrobić i sałatkę mam no nic
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry