reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej dziewczęta, czy u Was też jest taki problem z pieluszkami Dada Newborn w Biedronce? Byłam w trzech i rozmiary zaczynają się od 5kg. Czy to prawda że w drogeriach Hebe można je nabyć?
 
reklama
Kciuki za wizytę!!! Czekam na relacje [emoji106]



Ja tez wyjazdowy weekend, dlatego tak szybko minął. Ale już nie chodzę do pracy to teraz sobie mogę sama organizować czas.. tzn.dopoki Młody w zerówce [emoji28]kciuki za wizytę!!!



Ładnie sie zorganizowałaś[emoji5][emoji106]


Ja miałam zastrzyki jak byłam mała w pupę... i tylko wtedy. Ale do wytrzymania [emoji23][emoji85] wypinasz tyłek i wbijają ci igłę w zadek!!!




Haha! Jak byłam ostatnio u siostry to załapałam się na ostatnie pierogi z grzybami i kapustą[emoji7] ale byłam szczęśliwa [emoji847]
A ty pochwał się swoim cudeńkami!!!


IDE robić obiad aapo się pochwalę:) bo mi zA dużo czasu nie zostało a jak usiadłam na dupie tak siedzę!!!!! mały za to dziś rozrabia..wczoraj cały dzień był bardzo spokojny ...bez energicznego prostowania nóg...dziś nadrabia

NaaN34 ja za to ostatnio rozdrażniona jestem i muszę uciekać bo łatwo wpadam w ...Dzika Rozpacz!!!!! jestem okropna ..mąż sie nadziwić nie może jak ciąża zmienia kobietę..ale to pewnie też to niedospanie..bóle w kroku ... coraz bardziej mnie boli także oo skumulować to z hormonami to wychodzi co wychodzi
 
Ja do wizyty u diabetologa odstawiłam słodkie i wszystko co słodzone. Jem za to owoce. Codziennie robię pomiary na czczo i godzinę po posiłkach i e sumie trzymam się normy. Zobaczymy co mi powiedzą. Chociaż ostatnio mam ogromną ochotę na jakieś ciasto lub ciastko [emoji7][emoji85] jem normalnie białe pieczywo bo inne poprostu mi nie podchodzi.

Ciastka gullon w rossmanie są bez cukru - co jakiś czas można, ja lubie takie prostokątne pełnoziarniste :)
 
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty.

Dała mi skierowanie na cito. Jutro jadę do przychodni bo dziś już nie ma lekarza dermatologa.
No i opier...dostałam że gruba jestem i mam wysoki cholesterol. Powinnam dostać coś na zbicie.

@ONAONAONA pochwal się, jaki becik zrobiłaś?
hahaha ja tez dostalam opiernicz ze duzo przytylam w 6 mieisacu, nie myslalam ze 3 kg to tak duzo. Mam wizyte na 18 wrzesnia, az sie boje..... mam wrazenie ze dopiero teraz przybywa mnie e ekspresowym tepie,:-D:-D:-D:-D
 
hahaha ja tez dostalam opiernicz ze duzo przytylam w 6 mieisacu, nie myslalam ze 3 kg to tak duzo. Mam wizyte na 18 wrzesnia, az sie boje..... mam wrazenie ze dopiero teraz przybywa mnie e ekspresowym tepie,:-D:-D:-D:-D
To ja mam chyba jakiegoś wyrozumiałego lekarza, bo powiedział, że mam się nie przejmować (a mam 11 na +):)
 
Hej!
Powodzenia na wizytach!
@onaona @ Dita zrobilyscie mi smaka na pierogi. Tylko robic mi sie ich nie chce....moze gotowe kupie hihi.
@ Majacyr jak u dermatologa ?
Jutro jadę ze skierowaniem, bo dziś jak wyszłam od lekarza rodzinnego to już nie było dermatologa.
Ma mnie siostra zawieźć i zobaczymy, kiedy mnie przyjmą.
 
reklama
Jutro jadę ze skierowaniem, bo dziś jak wyszłam od lekarza rodzinnego to już nie było dermatologa.
Ma mnie siostra zawieźć i zobaczymy, kiedy mnie przyjmą.

A Ty bidulko nadal sie drapiesz ?? Nic te leki przeciwalergiczne nie pomagaja ?? A co z wynikami na cholestaze ?? Oby dermatolog byl w stanie cos zaradzic...
 
Do góry