reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Wiem, że dzieci są różne, ale moja jak szarpie się przy persi i łapie i puszcza sutek, to znak, żeby odbeknąć. U mnie działa w 100% nie wiem na ile pomaga samo odbekniecie a na ile zmiana pozycji i chwilowe uspokojenie się. No ale może komuś się przyda ta wiedza ;)

dziś była powtórka z rozrywki. Wszystko jak w zegarku- 1:30 nagle płacz ustąpił i bobas zasnął. Może to jednak kolka...
 
reklama
My dzisiaj mielismy fajną noc - tfu tfu żeby nie zapeszyć. Mały wstał dwa razy na jedzonko i zaraz po szedl spać w lozeczku bez bujania itp i spi do tej pory. Zaraz pewno sie obudzi, bo jego pora juz sie zbliża. Za to starszs mi przyszla kolo 4 do lozka, ale że moj na nocce to jej nie wyganialam ;) wczoraj straciła pierwszego ząbka. Jak to zlecialo, a pamiatem jak dopiero co jej wychodziły :)
 
Dziewczyny, jak to z tą witaminą D? Jak młoda mi szalała kilka nocy to zamiast dawać jej wieczorem D to zaczęłam rano i teraz nocki super ale dzień marudzi (może to przypadek oczywiście ale narazie to mi do głowy przychodzi). Bierzemy Bio aron - może jej nie pasować? Lekarz mówił że D to D i nie robi różnicy. Ja jednak mam wątpliwość. Miłego dnia dla wszystkich [emoji4][emoji9] jutro mamy położna i ważenie i mierzenie a w środę już bioderka [emoji16][emoji123]
 
Dzień dobry ☹️ Ja mam za sobą całkowicie nieprzespaną noc przez to przeziębienie... w dzień było jako tako, a w nocy totalne apogeum.... nie wyobrażam sobie jakby ta cesarka miała być dzisiaj. Jeszcze aż tydzień i tylko tydzień. Rozważam pójście do lekarza, choć nie wiem na ile to pomoże, bo przecież w ciąży nic nie wolno...
 
Dzień dobry [emoji3525] Ja mam za sobą całkowicie nieprzespaną noc przez to przeziębienie... w dzień było jako tako, a w nocy totalne apogeum.... nie wyobrażam sobie jakby ta cesarka miała być dzisiaj. Jeszcze aż tydzień i tylko tydzień. Rozważam pójście do lekarza, choć nie wiem na ile to pomoże, bo przecież w ciąży nic nie wolno...
Właśnie dużo rzeczy wolno tylko trzeba iść do lekarza, tak jak dziewczyny piszą ważne żebyś się przed cc wykurowała[emoji4] Zdrówka
[emoji847]

Miłego dnia koleżanki [emoji8]
 
Oj znam to.. moja Zosia tez była takim śpiochem. Rozbierałam do samego pampka i próbowałam ale tez pociumkala pare razy i spała. Nawet położne się dziwiły ze się nie obudzi jak one próbowały podnosić do góry, łaskotać. U nas to się skończyło podaniem mm już w szpitalu.
Trzymam kciuki aby Twój śpioszek wybudził się wreszcie i possał ładnie!
Kochana od wczoraj się rozbrykal może więcej śpi ale zaczął ssać [emoji16][emoji16] i puki co budzi się na jedzonko i trochę popatrzeć na świat i pampers także wszystko wraca do normy [emoji16][emoji16]
 
Witam mam na imię Krystianek i ważne 3780 [emoji7][emoji7][emoji7][emoji173][emoji173][emoji173]
20181210_051052.jpeg
 

Załączniki

  • 20181210_051052.jpeg
    20181210_051052.jpeg
    35,1 KB · Wyświetleń: 469
Dzień dobry ☹️ Ja mam za sobą całkowicie nieprzespaną noc przez to przeziębienie... w dzień było jako tako, a w nocy totalne apogeum.... nie wyobrażam sobie jakby ta cesarka miała być dzisiaj. Jeszcze aż tydzień i tylko tydzień. Rozważam pójście do lekarza, choć nie wiem na ile to pomoże, bo przecież w ciąży nic nie wolno...

Dokładnie ja bedac w ciazy mialam poteorna angine ropna. Poszlam do dobrego ginekologa zbadal mnie obejzal i wypisal odpowiednie leki powiedzial ze jesli nie bede tego leczyc to bedzie to gorsze dla dziecka niż leki. Wypisalodpowiedni antybiotyk syropy na kaszel i tabsy na gardlo. Bralam leki i leżałampo 4 dniach bylo o niebo lepiej. I serio nie bagatelizuj tego bo jakci sie rozchula infekcja to potem po pierwsze ciezej bedzie ci dojsc do siebie po cc no i zajac sie dzieckiem. I nie dsjbog zarazisz takie maleństwo i bedzie klops. Zaniast szybkiego wyjscia bedzie dlugi pobyt w szpitalu i nie potrzebne katowanie dziecka lekami.
 
Wiem, że dzieci są różne, ale moja jak szarpie się przy persi i łapie i puszcza sutek, to znak, żeby odbeknąć. U mnie działa w 100% nie wiem na ile pomaga samo odbekniecie a na ile zmiana pozycji i chwilowe uspokojenie się. No ale może komuś się przyda ta wiedza ;)

dziś była powtórka z rozrywki. Wszystko jak w zegarku- 1:30 nagle płacz ustąpił i bobas zasnął. Może to jednak kolka...

U nas jest bardzo podobnie jesli chodzi o szarpanie przy piersi. Tez czesto gesto potrzebuje mlody odbicia i chwili w pionie zeby sie ulozylo, zwlaszcza jak mam pelne cyce i duze cisnienie. Po chwili domaga sie kontynuacji szamanka ;)

U nas chyba skok rozwojowy. Mlody wieczorem wczoraj nie mogl zasnac, dopiero jak go wzielam na siebie to spal. Chcialam odlozyc, ale nie dalo sie. Takze zeby i siebie i jego nie meczyc podjelam decyzje, ze spimy przytuleni - Teo na mnie. Dzieki temu noc bardzo spokojnie nam minela, w zasadzie od 22:30 do 3 spalismy, wiec super. Tyle tylko, ze nie do konca mi bylo wygodnie bedac materacem ;)

Teraz tez najedzony i spal w lozeczku, ale zaczal sie wybudzac, wiec tulasy i spi dalej na mnie :) No takie mamy dni, coz poradzic :)

Dziewczyny, jak to z tą witaminą D? Jak młoda mi szalała kilka nocy to zamiast dawać jej wieczorem D to zaczęłam rano i teraz nocki super ale dzień marudzi (może to przypadek oczywiście ale narazie to mi do głowy przychodzi). Bierzemy Bio aron - może jej nie pasować? Lekarz mówił że D to D i nie robi różnicy. Ja jednak mam wątpliwość. Miłego dnia dla wszystkich [emoji4][emoji9] jutro mamy położna i ważenie i mierzenie a w środę już bioderka [emoji16][emoji123]

Olu, pisalysmy o tym wczoraj z Karolina. U naszych chlopakow tez ewidentnie problemy powodowala wit D. Ja mojemu odstawilam i sama biore te krople, plus witaminy dla kobiet karmiacych. Wroce do podawania malemu jak skonczy 3 miesiace. Najlepiej skonsultowac to z polozna lub lekarzem.

Dzień dobry ☹️ Ja mam za sobą całkowicie nieprzespaną noc przez to przeziębienie... w dzień było jako tako, a w nocy totalne apogeum.... nie wyobrażam sobie jakby ta cesarka miała być dzisiaj. Jeszcze aż tydzień i tylko tydzień. Rozważam pójście do lekarza, choć nie wiem na ile to pomoże, bo przecież w ciąży nic nie wolno...

Zdecydowanie do lekarza. @azamamew to Ty pislalas, ze Michasia miala zapalenie pluc po urodzeniu przez Twoja infekcje w ciazy, czy ja cos pokrecilam ??
 
reklama
A było już
Witam mam na imię Krystianek i ważne 3780 [emoji7][emoji7][emoji7][emoji173][emoji173][emoji173]Zobacz załącznik 923645
Gratuluję :)

U nas jest bardzo podobnie jesli chodzi o szarpanie przy piersi. Tez czesto gesto potrzebuje mlody odbicia i chwili w pionie zeby sie ulozylo, zwlaszcza jak mam pelne cyce i duze cisnienie. Po chwili domaga sie kontynuacji szamanka ;)

U nas chyba skok rozwojowy. Mlody wieczorem wczoraj nie mogl zasnac, dopiero jak go wzielam na siebie to spal. Chcialam odlozyc, ale nie dalo sie. Takze zeby i siebie i jego nie meczyc podjelam decyzje, ze spimy przytuleni - Teo na mnie. Dzieki temu noc bardzo spokojnie nam minela, w zasadzie od 22:30 do 3 spalismy, wiec super. Tyle tylko, ze nie do konca mi bylo wygodnie bedac materacem ;)

Teraz tez najedzony i spal w lozeczku, ale zaczal sie wybudzac, wiec tulasy i spi dalej na mnie :) No takie mamy dni, coz poradzic :)



Olu, pisalysmy o tym wczoraj z Karolina. U naszych chlopakow tez ewidentnie problemy powodowala wit D. Ja mojemu odstawilam i sama biore te krople, plus witaminy dla kobiet karmiacych. Wroce do podawania malemu jak skonczy 3 miesiace. Najlepiej skonsultowac to z polozna lub lekarzem.



Zdecydowanie do lekarza. @azamamew to Ty pislalas, ze Michasia miala zapalenie pluc po urodzeniu przez Twoja infekcje w ciazy, czy ja cos pokrecilam ??

No tak mówili, z pierwszą córką tez miałam ciągle infekcje, miała zapalenie płuc w 3 tygodniu życia, ale mówili, że to już mogło być po porodzie.
 
Do góry