reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

to wszystko jest normalne . to nie robot a mały człowieczek :p
z czasem wszystko będzie się zmieniać i najlepiej skupić się na tym że nic mu nie dolega i ze ten etap szybko minie :)

jeśli jada częściej to zrozumiałe że zjada wtedy mniejsze ilości..czyli dojada po trochu
. dziecko moze się też wybudzać z różnych powodów i siła rzeczy będzie ciągło do piersi ..nie tyle co się najeść a uspokoić .. szczególnie takie malenstwo

nie raz .. w okolicy 4 tyg . dochodza bączki.. prezenia ale to wszystko wina niedojrzalego układu pokarmowego co też z czasem się normuje

co prawda nie doświadczyłam tego z dwójka pierwszych dzieci więc moze być super i obejsc się bez tych atrakcji

mój Nikolas przez takie akcje co się obudził to był cyc. tak mi usypiał i usypia. ma 11tyg. teraz im jest większy to zabawić się da więc nie od razu po przebudzeniu ciągnie do piersi ..już inaczej
 
reklama
to wszystko jest normalne . to nie robot a mały człowieczek :p
z czasem wszystko będzie się zmieniać i najlepiej skupić się na tym że nic mu nie dolega i ze ten etap szybko minie :)

jeśli jada częściej to zrozumiałe że zjada wtedy mniejsze ilości..czyli dojada po trochu
. dziecko moze się też wybudzać z różnych powodów i siła rzeczy będzie ciągło do piersi ..nie tyle co się najeść a uspokoić .. szczególnie takie malenstwo

nie raz .. w okolicy 4 tyg . dochodza bączki.. prezenia ale to wszystko wina niedojrzalego układu pokarmowego co też z czasem się normuje

co prawda nie doświadczyłam tego z dwójka pierwszych dzieci więc moze być super i obejsc się bez tych atrakcji

mój Nikolas przez takie akcje co się obudził to był cyc. tak mi usypiał i usypia. ma 11tyg. teraz im jest większy to zabawić się da więc nie od razu po przebudzeniu ciągnie do piersi ..już inaczej
No właśnie, a ja się po prostu boję żeby np się nie przejadal i żeby go przez to brzuszek nie bolał. Pierdzioszki już sa i tez go wybudzaja. Czyli nie przejmować się i przystawiac na żądanie? Kurcze na was zawsze można liczyć, dziękuję
 
@Dita_333 ja jak taka będę to niech mnie zamkną gdzieś :/

Jak tak mowię, że jak będę taka jak matka moja to niech mnie zamkną gdzieś [emoji23]witaj w klubie [emoji106] naprawdę nie wiem skąd takie teściowe sie biorą.. chyba były takie cały czas, tylko w tym wieku i okolicznościach to sie „ujawnia”... [emoji33]

@Frosty
Tak jak dziewczyny piszą - skoro bobas normalnie sie zachowuje, robi kupki j siusia to z waga jest wszystko ok[emoji106] dzieci przy kp mogą wolniej przyrastać niż na mm, ważne, że rosną [emoji5]

Karolina
Słuchaj co ci serce dyktuje [emoji5]jedyne zastrzeżenie to żeby wykupić jakieś dodatkowe medyczne ubezpiecznie.. musisz podjąć decyzje czy bierzesz to ryzyko na klatę i jedziecie czy nie ryzykujesz ichnich lekarzy i szpitali i wolisz Europę [emoji5] możecie przecież w ogole nie chorować [emoji16]ale wiadomo... zdarzają się i takie przypadki niestety
No nie ma gwarancji [emoji53] .
 
Jak tak mowię, że jak będę taka jak matka moja to niech mnie zamkną gdzieś [emoji23]witaj w klubie [emoji106] naprawdę nie wiem skąd takie teściowe sie biorą.. chyba były takie cały czas, tylko w tym wieku i okolicznościach to sie „ujawnia”... [emoji33]

@Frosty
Tak jak dziewczyny piszą - skoro bobas normalnie sie zachowuje, robi kupki j siusia to z waga jest wszystko ok[emoji106] dzieci przy kp mogą wolniej przyrastać niż na mm, ważne, że rosną [emoji5]

Karolina
Słuchaj co ci serce dyktuje [emoji5]jedyne zastrzeżenie to żeby wykupić jakieś dodatkowe medyczne ubezpiecznie.. musisz podjąć decyzje czy bierzesz to ryzyko na klatę i jedziecie czy nie ryzykujesz ichnich lekarzy i szpitali i wolisz Europę [emoji5] możecie przecież w ogole nie chorować [emoji16]ale wiadomo... zdarzają się i takie przypadki niestety
No nie ma gwarancji [emoji53] .
Moja tak wmawiala przez cały pobyt, że mego boli brzuch co tylko zajeknal, a nie bolał go, że wkoncu mu te boleści wykrakała i cały dzień marudny jest, placze, pręży się. Boziu jak się cieszę, że jej tu nie ma bo dopiero by było.
 
Moja tak wmawiala przez cały pobyt, że mego boli brzuch co tylko zajeknal, a nie bolał go, że wkoncu mu te boleści wykrakała i cały dzień marudny jest, placze, pręży się. Boziu jak się cieszę, że jej tu nie ma bo dopiero by było.

Pewnie bys sie dowiedziała, że to- twoja wina, przez ciebie, albo że nie umiesz nic na to poradzić... jakby nie wystarczyło, że jako mama i tak przejmujesz sie najwiecej i najbardziej [emoji53]trzeba jeszcze dokopać [emoji53]
 
My dziś po lekarzu. Ostre Wirusowe zapalenie krtani i tchawicy. Dostaliśmy skierowanie do szpitala ale najpierw sterydy do inhalacji i gdyby było gorzej dopiero jechać do szpitala. Jesteśmy po 4 inhalacjach, jest jakby odrobinę lepiej. Trzymajcie dziewczyny kciuki żeby obeszło się bez szpitala :(
Myślałam jednak ze kp ma większą moc..
 
My dziś po lekarzu. Ostre Wirusowe zapalenie krtani i tchawicy. Dostaliśmy skierowanie do szpitala ale najpierw sterydy do inhalacji i gdyby było gorzej dopiero jechać do szpitala. Jesteśmy po 4 inhalacjach, jest jakby odrobinę lepiej. Trzymajcie dziewczyny kciuki żeby obeszło się bez szpitala :(
Myślałam jednak ze kp ma większą moc..
Współczuję!
W razie ataku kaszlu przy zapaleniu krtani i tchawicy warto otworzyć okno, wtedy jest dziecku dużo łatwiej oddychać. Z Antosiem kilka razy to przechodziłam,ale był starszy od naszych bąbli.

Ale mnie suty drą...no tak mi je dziś wytarmosił że ołejj...chyba skok mamy-idzie 9 tydzień
 
My dziś po lekarzu. Ostre Wirusowe zapalenie krtani i tchawicy. Dostaliśmy skierowanie do szpitala ale najpierw sterydy do inhalacji i gdyby było gorzej dopiero jechać do szpitala. Jesteśmy po 4 inhalacjach, jest jakby odrobinę lepiej. Trzymajcie dziewczyny kciuki żeby obeszło się bez szpitala :(
Myślałam jednak ze kp ma większą moc..

Zdrówka życzę! Inhalacje ze sterydami powinny pomóc. I tak jak pisze Mama Zuzi i Antosia, otwieraj okno w razie Wu. Mój pierworodny miał zapalenie krtani, tylko jak był starszy, i pediatra radził mieć chłodno w domu. Nawet spać grubo ubranym, w rękawiczkach i czapce [emoji33]ale chłodno, nawet zimnawo, ale dużo lepiej sie oddycha dziecku przy tym [emoji848]
 
reklama
My dziś po lekarzu. Ostre Wirusowe zapalenie krtani i tchawicy. Dostaliśmy skierowanie do szpitala ale najpierw sterydy do inhalacji i gdyby było gorzej dopiero jechać do szpitala. Jesteśmy po 4 inhalacjach, jest jakby odrobinę lepiej. Trzymajcie dziewczyny kciuki żeby obeszło się bez szpitala :(
Myślałam jednak ze kp ma większą moc..
Jejciu, współczuję bardzo u również mam nadzieję że sterydy pomogą i obejdzie się bez szpitala. Trzymam kciuki aby było wszystko dobrze.

Dzięki @Dita, tak i się wydawało że wszystko powinno być w porządku bo siusia, kupka nadal kilka razy dziennie, jest spokojna itp, ale jednak ta waga mnie zaskoczyła więc się trochę zaczęłam niepokoić. Dzięki wielkie [emoji8]
 
Do góry