reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej ho
Nie nadrobie was nie ma szans
Jestem chora od 4 dni mialam potworna goraczke kaszle i katar..
Do tego kajtus od wczoraj walczy bo sie zarazil ma bidny gorączke okropny katar i gardelko w fatalnym stanie bo nie jest w stanie przelykac. Nie spie ani w dzien ani w nocy czuwam. Jestemwykonczona.
Wyniki tokso ok czeksm na wyniki genetyczne jeszcze.
Odezwe siejak dojde do ladu. Buziaki dla was
Dużo zdrówka dla Was:)
 
reklama
Dziewczyny pomocy!!!!!!! Jak walczycie z tradzikiem niemowlecym?? Lekarz powiedzial ze to normalne i ze zniknie. Tylko to tak brzydko wyglada?!!Macie cos wyprobowanego???
Tylko wodą przegotowaną, zniknie samo. Niczym nie przyspieszysz, a możesz jeszcze pogorszyć. Nie jest to śliczne ale cóż zrobić, trzeba przeczekać.
Hej ho
Nie nadrobie was nie ma szans
Jestem chora od 4 dni mialam potworna goraczke kaszle i katar..
Do tego kajtus od wczoraj walczy bo sie zarazil ma bidny gorączke okropny katar i gardelko w fatalnym stanie bo nie jest w stanie przelykac. Nie spie ani w dzien ani w nocy czuwam. Jestemwykonczona.
Wyniki tokso ok czeksm na wyniki genetyczne jeszcze.
Odezwe siejak dojde do ladu. Buziaki dla was
Dużo zdrówka dla Was!
 
@Sasanka_14 zdrówka dla synka, trzymam kciuki żebyś od szybko wyszli ze szpitala
@Balonsbalons zdrówka dla Was!
@Lovegirl super że tak fajnie Wam się układa [emoji4]
@maksimas za dużo z tym nie zrobisz, możesz wcierać napar z rumianku.
Czy któraś z Was używa może elektrycznego aspiratora do nosa? Bo nie wiem czy jest sens kupować...
 
@Sasanka_14 zdrówka dla synka, trzymam kciuki żebyś od szybko wyszli ze szpitala
@Balonsbalons zdrówka dla Was!
@Lovegirl super że tak fajnie Wam się układa [emoji4]
@maksimas za dużo z tym nie zrobisz, możesz wcierać napar z rumianku.
Czy któraś z Was używa może elektrycznego aspiratora do nosa? Bo nie wiem czy jest sens kupować...
Ja mam ale nie używam bo jego moc ssania tragiczna... są jakieś końcówki i melodyjki ale nie radzi sobie z katarkiem[emoji58]
U nas od 4 nocy pięknie się śpi - mała tylko wybudzi się na jedzenie i śpi dalej. Tylko synek coś dzikuje i chodzi w nocy z pokoju do pokoju i się kręci strasznie więc i tak i tak nie spie[emoji45] no ale mała się wysypia [emoji4]
Miłego dnia wszystkim[emoji4]
 
Witam po kolejnej nieprzespanej nocy [emoji22][emoji22]
Opisze wam nasz cykl nocny
O 21 butla 170 ml odbijanie itd lezymy uśmiechy pogaduchy od 22 wierci się steka ulewa podnoszę jeszcze raz się odbija o 23.10 zasypia pobudka o 1.45 pieluszke zmieniamy pieluszke płacz przy tym straszny bo glod przeciez zjada 50 ml i spi próbuje jeszxze jej dac więcej ale niechce śpi do 3.40 znowu mleko i tylko 50 ml i znowu śpi i o 7 już normalnie zjadla 120 ml i teraz śpi
Powiedzcie co źle robie dlaczego tak często się budzi i mało je
Wczoraj mąż ż nia siedział bo ja się wybralam na zakupy nie dzwoniłam przez parę godzin i on mnie tez nie męczył telefonami i stwierdził jak wróciłam że niemogl przy niej nic zrobić
 
Witam po kolejnej nieprzespanej nocy [emoji22][emoji22]
Opisze wam nasz cykl nocny
O 21 butla 170 ml odbijanie itd lezymy uśmiechy pogaduchy od 22 wierci się steka ulewa podnoszę jeszcze raz się odbija o 23.10 zasypia pobudka o 1.45 pieluszke zmieniamy pieluszke płacz przy tym straszny bo glod przeciez zjada 50 ml i spi próbuje jeszxze jej dac więcej ale niechce śpi do 3.40 znowu mleko i tylko 50 ml i znowu śpi i o 7 już normalnie zjadla 120 ml i teraz śpi
Powiedzcie co źle robie dlaczego tak często się budzi i mało je
Wczoraj mąż ż nia siedział bo ja się wybralam na zakupy nie dzwoniłam przez parę godzin i on mnie tez nie męczył telefonami i stwierdził jak wróciłam że niemogl przy niej nic zrobić
Współczuje [emoji26] a musisz zmieniać ta pieluszke w nocy? Tzn ja zawsze patrzę i jak jest małe siku to zostawiam i tylko karmię (też często jest tak że je 2 minutki i zasypia więc właściwie to chyba nie głód). Dobry mąż. Podziwiam! Mój by z pewnością zadzwonił a jeszcze bym miała do słuchania pewnie[emoji28]
 
@Sasanka14 trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i do domu!
@Balonsbalons Wam też powrotu do zdrowia!
@Weronikakrz u nas noc wygląda podobnie, nie wszystkie dzieci przesypiają noc, a porcje jedzenia też mogą być różne, jeżeli dobrze przybiera na wadze to pewnie jest wszystko w porządku...

A u nas kolki, od 22 do 1 w nocy krzyk kolejną noc, dzisiaj w nocy pomógł termofor. U nas mała pięknie spała w nocy, w dzień też super drzemki w łóżeczku, a ostatnie dni całe nieprzespane, zasypia dopiero o 2 w nocy, później je po 4 na śpiocha, budzi się przed 7, zmiana pampersa, uśmieszki i zasnęła przy karmieniu, na razie śpi. Może to skok rozwojowy ... Dokładając do tego moje sesje z laktatorem co 3 godziny to jestem ledwo żywa. Już raz zasnęłam na kibelku :D, wczoraj zasnęłam pijąc kawę żeby nie usnąć :p Ale te uśmiechy, wodzenie już wzrokiem za nami, wtulanie się, wszystko wynagrodzi. A te trudy pierwszych miesięcy w końcu miną.

Miłego dnia!
 
Witam po kolejnej nieprzespanej nocy [emoji22][emoji22]
Opisze wam nasz cykl nocny
O 21 butla 170 ml odbijanie itd lezymy uśmiechy pogaduchy od 22 wierci się steka ulewa podnoszę jeszcze raz się odbija o 23.10 zasypia pobudka o 1.45 pieluszke zmieniamy pieluszke płacz przy tym straszny bo glod przeciez zjada 50 ml i spi próbuje jeszxze jej dac więcej ale niechce śpi do 3.40 znowu mleko i tylko 50 ml i znowu śpi i o 7 już normalnie zjadla 120 ml i teraz śpi
Powiedzcie co źle robie dlaczego tak często się budzi i mało je
Wczoraj mąż ż nia siedział bo ja się wybralam na zakupy nie dzwoniłam przez parę godzin i on mnie tez nie męczył telefonami i stwierdził jak wróciłam że niemogl przy niej nic zrobić

Ja jak musze przewijac w nocy to zawsze po karmieniu, bo wtedy jak sie wybudzi to dokarmie cycem i przy nim odleci odrazu.
To tez nie jest tak, ze dzidzia Ci nie spi. Bo budzi sie na jedzenie co 2-3 h. O ile idzie spac dalej i np nie chce sie bawic przez godzine to to jest calkiem normane.
Moj wczoraj zasnal ok 20:30, ale po godzince go karmilam, pozniej zanim poszlam spac ok 23 tez postekal wiec dostal amu. Ok 2 bylo karmienie i wysadzanie, bo chcial kupala zrobic. Zasnal dopiero ok 2:45, bo jeszcze dojadal i sie tulil. Po godzinie zas wolal, podnioslam, lekko odbil, pojadl i spal dalej do ok 7, teraz dochodzi 8 i wlasnie zasnal obok mnie ze smokiem. Czekam na spanie ciagiem 5h i wiecej, ale moze to potrwac zanim sie doczekam ;)
 
reklama
@Weronikakrz u nas zasypia około 22, czasami odrobinę wcześniej. Pobudka miedzy 1 a 2 jedzonko (jak nie ma kupy nie przewijam) później już co półtorej godziny i tak przed 4 zmieniam już pampa. Czasami próbuje dać smoka ale to tylko na kilka minut działa. U mnie jest jeden plus, bo mały nie płacze raczej.
A to, że je małe porcje to może być normalne.
 
Do góry