reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Wszyscy korzystają z niedzieli z dzieciaczkami i reszta rodziny [emoji4] A Ty jak Ewelina, wyspana? Jak się wieczór zapowiada?
Dziś w miarę wyspana nawet Ci powiem, mała wykapana godzinkę temu, zjadła i śpi jak narazie [emoji4] Noc zapowiada się spokojnie choć Bo powiem że z moją córką to nigdy nic nie wiadomo [emoji28] A jak u Ciebie ??
 
Napisałam do aniaslu żeby cię dodała, trzeba cześć cierpliwie
emoji106.png




Ja z moim jak jestem na spacerze to wchodzę do któregoś z naszych małych sklepów wsiowych
emoji23.png
na chwile tylko, żeby sie mały nie zgrzal, po chleb na przykład czy mleko. Większe zakupy robi tatuś
emoji5.png
i zawsze trochę go odpinanam z kombinezon
emoji106.png
choć szczerze to o zarazkach nie pomyslałam w tym kontekście, ale myślę, że ta chwilka mu nie szkodzi...Do tej pory nic sie nie działo i oby tak dalej
emoji106.png

Na galerie mam czas
emoji5.png
tym bardziej ze ja jestem zakupoholiczka internetowa
emoji23.png
już poszalałam trochę na wyprzedaży dla dzieci, ale właśnie przez neta
emoji23.png

A wy już kończycie ten remoncik i przeorganizowanie? To wstaw fotki na zamkniętym
emoji8.png


też się stałam zakupoholiczka internetowa i aż się boje tego bo jednak będąc w sklepie zastanowiłam się 2 razy przed kupnem czegod a teraz ..o fajne i do koszyka hahaha muszę się ogarnąć bo moja oszczędna natura gdzieś zaginęła po drodze a listonosz nie wyrabia i zobacz jak dziecię uczy kompromisu haha

od rana dziś wszystko na raty robiłam i jeszcze jest parę rzeczy które muszę ogarnąć wywalić . 3 worki ciuchów naszych idzie na oddanie . mam dość trzymania bo dobre i się jeszcze założy ...oO bo przy okazji sypialni rozwleklam temat i na inne pokoje ( to nie był dobry pomysl haha) temu jeszcze jutro będę się z tym bujać ale już większość ogarnięte a w sypialni muszę dokupić 2 szafeczki nocne i lampki jakieś .. jutro pstrykne fotkę tego samego wyczynu ale my z Mezem to jak pomyslimy tak zaraz zakąsamy rękawy i do roboty raz dwa .
w ogóle najśmieszniejsze jest to że chciałam jaśniejszy odcień szarości tym razem a w domu się okazało że kupiliśmy ten sam odcień hahaha no nic

karmimy się i ja już labe miałam od 18 (Mąż też odsypial)
także spokojny wieczór bo mały zasnął a ja mogłam sobie w wannie poleżeć
.teraz muszę głowę dosuszyc a rano dokończyć

i poniedziałek

czy ktoś z Was był w energylandi czy jak to tam się pisze? planujemy się tam wybrać w lipcu kiedy będziemy w Pl ale podobnież dużo się traci w środku na kolejkach choć może na tygodniu nie będzie tak źle hm
 
też się stałam zakupoholiczka internetowa i aż się boje tego bo jednak będąc w sklepie zastanowiłam się 2 razy przed kupnem czegod a teraz ..o fajne i do koszyka hahaha muszę się ogarnąć bo moja oszczędna natura gdzieś zaginęła po drodze a listonosz nie wyrabia i zobacz jak dziecię uczy kompromisu haha

od rana dziś wszystko na raty robiłam i jeszcze jest parę rzeczy które muszę ogarnąć wywalić . 3 worki ciuchów naszych idzie na oddanie . mam dość trzymania bo dobre i się jeszcze założy ...oO bo przy okazji sypialni rozwleklam temat i na inne pokoje ( to nie był dobry pomysl haha) temu jeszcze jutro będę się z tym bujać ale już większość ogarnięte a w sypialni muszę dokupić 2 szafeczki nocne i lampki jakieś .. jutro pstrykne fotkę tego samego wyczynu ale my z Mezem to jak pomyslimy tak zaraz zakąsamy rękawy i do roboty raz dwa .
w ogóle najśmieszniejsze jest to że chciałam jaśniejszy odcień szarości tym razem a w domu się okazało że kupiliśmy ten sam odcień hahaha no nic

karmimy się i ja już labe miałam od 18 (Mąż też odsypial)
także spokojny wieczór bo mały zasnął a ja mogłam sobie w wannie poleżeć
.teraz muszę głowę dosuszyc a rano dokończyć

i poniedziałek

czy ktoś z Was był w energylandi czy jak to tam się pisze? planujemy się tam wybrać w lipcu kiedy będziemy w Pl ale podobnież dużo się traci w środku na kolejkach choć może na tygodniu nie będzie tak źle hm
Mój chłop pochodzi z okolic Energylandii i z tego co jego siostra mówiła to w tyg luźniej jest, ale my nie byliśmy osobiście bo ja cykor jestem i na nic i tak bym nie weszła i szkoda hajsu na bilet :D ale ponoć w dniu urodzin ma się wejście za free czy za złotówkę a ja żem z sierpnia to może kiedyś pojedziemy w moje urodziny :D
 
Mój chłop pochodzi z okolic Energylandii i z tego co jego siostra mówiła to w tyg luźniej jest, ale my nie byliśmy osobiście bo ja cykor jestem i na nic i tak bym nie weszła i szkoda hajsu na bilet :D ale ponoć w dniu urodzin ma się wejście za free czy za złotówkę a ja żem z sierpnia to może kiedyś pojedziemy w moje urodziny :D

kurde to ja z marca! a mąż z września eh . no nic
fajnie że w tyg. będzie luźniej bo planujemy we wtorek na 2 dni tam wpaść a potem Kraków
no ja może na coś tam wejdę ..dzieciaki też ale Mąż haha ma lek wysokości i zapewne z polowy nie skorzysta choć kto go tam wie oO

@Ewela2805 mam nadzieję że pospisz . odpoczniesz i noc wam zleci gladko:)
 
reklama
Do góry