reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Tak jak dziewczyny pisały inhalacje najlepsze [emoji5]kupiłam inhalator jak starszy miał rok i to najlepszy mój zakup gadżetowy[emoji5] ogólnie mam już drugi, bo pierwszy sie zepsuł z półtora miesiąca temu. Oprócz tego daje wit.c i ściągam katarek jak najczęściej, po inhalacjach właśnie najlepiej schodzi [emoji106]


Witam nowe mamuśki!!!!! Sporo was jest [emoji16]nie było mnie jeden dzień na ogólnym i ponad 100stron do nadrobienia??? Ledwo zamknięty nadrobiłam wieczorem [emoji85]

Jeśli chodzi o piersi, przed ciąża rozmiar 65G, ale polski rozmiar, a teraz? [emoji848] nie mam pojęcia [emoji28][emoji23] ale wydaje mi się, że aż tak sporo nie urosły .. choć małe nie są. Noszę te do karmienia, z bonprixa, dosyć wygodne, mam nadzieje, ze po skończeniu historii z karmieniem nie bedą źle wyglądały [emoji848][emoji5]

Aha, naprawdę rozmowa zeszła na kozy???[emoji85][emoji23][emoji85][emoji23] my tu naprawdę o wszystkim rozmawiamy [emoji123][emoji10]
To ja wolę koty i psy Haha s z większych zwierząt to konie, nawet przed ciąża z pierwszym trochę jeździłam [emoji5]
Moze kiedyś wrócę do tego [emoji28]

Oo ja też w czasach studenckich jeździłam troche konno poza kontaktem ze zwierzętami to też fajowy sport. Po godzinnej jeździe to pot zwykle lał się ze mnie strumieniami... (bo mi niestety bieganie nigdy nie przynosiło przyjemności więc muszę od zawsze szukać sportowych alternatyw)
Niestety od kiedy się sprowadziłam na Śląsk nie udało mi tego kontynuować. Musiałabym poszukać jakieś fajnej nowej stajni i może właśnie ze starszym się wybrać
 
Witam się z Wami z szpitala - ostatecznie Sandra zaczęła się krztusic i nie umiała złapać powietrza więc zadzwonilismy na pogotowie. O 3.30 została przyjęta na obserwacje- założyli werflon przy tym ogramny płacz aż bieda harczala jak spała. Wyniki z krwi dobre czekamy na mocz i ekg serduszka ale zostajemy do jutra. Po kontrolnym badaniu podobno wszystko ok sapka niemowlęca i krtan poprostu my panikujemy... Czuję się bezradna
 
Województwo świętokrzyskie [emoji4] mamy sporo lasów, ruin zamków[emoji4]
moja mama jest ze sławnego Wąchocka, całec dziecinstwo tam spędziłam na wakacjach ;)
@Sandi2018 do tego trzeba mieć sprzęt. Ja też muszę kupić jakiś inhalator w razie w. Możecie jakiś polecić?
polecam taki, który ma 3 tryby inhalacji (3 stopnie rozdrobnienia czasteczek). Wtedy substancja może dotrzeć tam, gdzie chcecie, by dotarła- na katar inny stopień rozdrobnienia, na krtań inny a na płucka też inny ;) ja mam Omron A3 complete, sól inhaluje się w moment, do tego z doświadczenia w pracy mogę powiedziec, że Omrony są bezawaryjne ;)
Ja właśnie też nie ogarniam, bo teraz przez to że więcej w domu jestem i do tego zdominowana przez męskie towarzystwo non stop top Gear u mnie leci[emoji18]
kocham top gear!
 
Witam się z Wami z szpitala - ostatecznie Sandra zaczęła się krztusic i nie umiała złapać powietrza więc zadzwonilismy na pogotowie. O 3.30 została przyjęta na obserwacje- założyli werflon przy tym ogramny płacz aż bieda harczala jak spała. Wyniki z krwi dobre czekamy na mocz i ekg serduszka ale zostajemy do jutra. Po kontrolnym badaniu podobno wszystko ok sapka niemowlęca i krtan poprostu my panikujemy... Czuję się bezradna
Zdrówka życzę!
 
Tak jak dziewczyny pisały inhalacje najlepsze [emoji5]kupiłam inhalator jak starszy miał rok i to najlepszy mój zakup gadżetowy[emoji5] ogólnie mam już drugi, bo pierwszy sie zepsuł z półtora miesiąca temu. Oprócz tego daje wit.c i ściągam katarek jak najczęściej, po inhalacjach właśnie najlepiej schodzi [emoji106]


Witam nowe mamuśki!!!!! Sporo was jest [emoji16]nie było mnie jeden dzień na ogólnym i ponad 100stron do nadrobienia??? Ledwo zamknięty nadrobiłam wieczorem [emoji85]

Jeśli chodzi o piersi, przed ciąża rozmiar 65G, ale polski rozmiar, a teraz? [emoji848] nie mam pojęcia [emoji28][emoji23] ale wydaje mi się, że aż tak sporo nie urosły .. choć małe nie są. Noszę te do karmienia, z bonprixa, dosyć wygodne, mam nadzieje, ze po skończeniu historii z karmieniem nie bedą źle wyglądały [emoji848][emoji5]

Aha, naprawdę rozmowa zeszła na kozy???[emoji85][emoji23][emoji85][emoji23] my tu naprawdę o wszystkim rozmawiamy [emoji123][emoji10]
To ja wolę koty i psy Haha s z większych zwierząt to konie, nawet przed ciąża z pierwszym trochę jeździłam [emoji5]
Moze kiedyś wrócę do tego [emoji28]
Wczoraj zamówiłam staniki z bon prix mam nadzieję ,że się sprawdza bo do tej pory miałam z hm i jak die schylam cycki mi po środku wypadają razem z wkładkami i później domownicy znajdują na podłodze [emoji23] chyba te z hm za bardzo wycięte kupiłam A teraz będę miała takie , może masz te same ? [emoji848]
Screenshot_20190124-101102_Chrome.jpeg
 
Witam się z Wami z szpitala - ostatecznie Sandra zaczęła się krztusic i nie umiała złapać powietrza więc zadzwonilismy na pogotowie. O 3.30 została przyjęta na obserwacje- założyli werflon przy tym ogramny płacz aż bieda harczala jak spała. Wyniki z krwi dobre czekamy na mocz i ekg serduszka ale zostajemy do jutra. Po kontrolnym badaniu podobno wszystko ok sapka niemowlęca i krtan poprostu my panikujemy... Czuję się bezradna

Lepiej pojechac niz nie pojechac o zalowac. Bardzo dobrze zrobiliscie. Duuuzo zdrowka i szybkiego powrotu do domciu!
 
Wczoraj zamówiłam staniki z bon prix mam nadzieję ,że się sprawdza bo do tej pory miałam z hm i jak die schylam cycki mi po środku wypadają razem z wkładkami i później domownicy znajdują na podłodze [emoji23] chyba te z hm za bardzo wycięte kupiłam A teraz będę miała takie , może masz te same ? [emoji848]Zobacz załącznik 936441

Ja kupiłam w esotiq-u jest piękny o seksowny [emoji16] a cycuszki jak ładnie trzyma [emoji16]
IMG_2955.JPG
 
reklama
Witam się z Wami z szpitala - ostatecznie Sandra zaczęła się krztusic i nie umiała złapać powietrza więc zadzwonilismy na pogotowie. O 3.30 została przyjęta na obserwacje- założyli werflon przy tym ogramny płacz aż bieda harczala jak spała. Wyniki z krwi dobre czekamy na mocz i ekg serduszka ale zostajemy do jutra. Po kontrolnym badaniu podobno wszystko ok sapka niemowlęca i krtan poprostu my panikujemy... Czuję się bezradna
Dobrze, że pojechaliście to dobrze Was przebadają. Lepiej jechać niz się denerwować że coś się przegapi. Dużo zdrówka [emoji4]
 
Do góry