reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Właśnie tez mi sie wydaje ze jest zmeczony wtedy... A ile czasu miedzy drzemkami w dzien sie bawicie? Ja wlasnie niewiem czy nie zabardzo go przemeczam i dlatego potem taki marudny.
A możliwe jest tez ze bobas nie moze zasnąć ze zmeczenia?
Juz myslalam ze rozumiem mojego, kiedy i co chce. A tu sie cos pogubilismy ostatnio...no nic moze dojdziemy do tego co chce zanim zacznie mowic
Jak widzę pierwsze oznaki zmęczenie to idziemy spać. U nas jest to ziewanie i takie jakby marszczenie noska-jakby cytryne zjadł [emoji6] staram się wtedy od razu iść z młodym do sypialni, cycyszek w buziak i zasypia. Nie może być bardzo zmęczony bo to jeszcze gorzej
@Sandi2018 do tego trzeba mieć sprzęt. Ja też muszę kupić jakiś inhalator w razie w. Możecie jakiś polecić?
Ja mam taki i jestem bardzo zadowolona. Cena też przystępna.
Screenshot_2019-01-13-12-08-20.jpeg
 
reklama
Moją core w końcu chyba przestał boleć brzuszek. Jestem szczęśliwa wcześniej często się wybudzala ,stękała ,jekala a teraz śpi w miarę spokojnie. Wystarczy że brzuszek delikatnie pomasuje a baczki wychodzą ze ho Ho. Dziś zrobiła kupę po 3 dniach wyobraźcie sobie co się działo xD

Haha wyobrażam sobie [emoji23][emoji33] mój czasami robi kupę po pachy m, bo nie mieści się w pampersie [emoji85]

Oo ja też w czasach studenckich jeździłam troche konno poza kontaktem ze zwierzętami to też fajowy sport. Po godzinnej jeździe to pot zwykle lał się ze mnie strumieniami... (bo mi niestety bieganie nigdy nie przynosiło przyjemności więc muszę od zawsze szukać sportowych alternatyw)
Niestety od kiedy się sprowadziłam na Śląsk nie udało mi tego kontynuować. Musiałabym poszukać jakieś fajnej nowej stajni i może właśnie ze starszym się wybrać

Tez mam naszyte wrócić do hobby, ale to jak młodszy będzie miał ze dwa-trzy latka dopiero [emoji5]

Witam się z Wami z szpitala - ostatecznie Sandra zaczęła się krztusic i nie umiała złapać powietrza więc zadzwonilismy na pogotowie. O 3.30 została przyjęta na obserwacje- założyli werflon przy tym ogramny płacz aż bieda harczala jak spała. Wyniki z krwi dobre czekamy na mocz i ekg serduszka ale zostajemy do jutra. Po kontrolnym badaniu podobno wszystko ok sapka niemowlęca i krtan poprostu my panikujemy... Czuję się bezradna

Dobrze, że pojechałaś. Lepiej chuchać na zimne niz płakać, że się coś przeoczylo [emoji5] zdrówka życzę!

Wczoraj zamówiłam staniki z bon prix mam nadzieję ,że się sprawdza bo do tej pory miałam z hm i jak die schylam cycki mi po środku wypadają razem z wkładkami i później domownicy znajdują na podłodze [emoji23] chyba te z hm za bardzo wycięte kupiłam A teraz będę miała takie , może masz te same ? [emoji848]Zobacz załącznik 936441
Tak, te[emoji5] wygodne dla mnie są. Szczerze to nie sądziłam, że tak długo będę karmić - dla mnie ponad 3 miesiące to już długo w porównaniu do starszego.. moze łupie sobie jakiś seksowniejszy.skoro na razie dalej karmię...[emoji848]
 
Haha wyobrażam sobie [emoji23][emoji33] mój czasami robi kupę po pachy m, bo nie mieści się w pampersie [emoji85]



Tez mam naszyte wrócić do hobby, ale to jak młodszy będzie miał ze dwa-trzy latka dopiero [emoji5]



Dobrze, że pojechałaś. Lepiej chuchać na zimne niz płakać, że się coś przeoczylo [emoji5] zdrówka życzę!


Tak, te[emoji5] wygodne dla mnie są. Szczerze to nie sądziłam, że tak długo będę karmić - dla mnie ponad 3 miesiące to już długo w porównaniu do starszego.. moze łupie sobie jakiś seksowniejszy.skoro na razie dalej karmię...[emoji848]
O to mam nadzieję, że będę zadowolona [emoji4]
 
Wczoraj zamówiłam staniki z bon prix mam nadzieję ,że się sprawdza bo do tej pory miałam z hm i jak die schylam cycki mi po środku wypadają razem z wkładkami i później domownicy znajdują na podłodze [emoji23] chyba te z hm za bardzo wycięte kupiłam A teraz będę miała takie , może masz te same ? [emoji848]Zobacz załącznik 936441
Daj znać jak się sprawują.
Ja kupiłam w esotiq-u jest piękny o seksowny [emoji16] a cycuszki jak ładnie trzyma [emoji16]Zobacz załącznik 936446
Wygląda ślicznie[emoji6]
 
Witam się z Wami z szpitala - ostatecznie Sandra zaczęła się krztusic i nie umiała złapać powietrza więc zadzwonilismy na pogotowie. O 3.30 została przyjęta na obserwacje- założyli werflon przy tym ogramny płacz aż bieda harczala jak spała. Wyniki z krwi dobre czekamy na mocz i ekg serduszka ale zostajemy do jutra. Po kontrolnym badaniu podobno wszystko ok sapka niemowlęca i krtan poprostu my panikujemy... Czuję się bezradna
Kochana skąd miałaś wiedzieć.
Lepiej na zimne dmuchać.
Poobserwują i Was puszczą.
Dużo zdrówka
 
Witam się z Wami z szpitala - ostatecznie Sandra zaczęła się krztusic i nie umiała złapać powietrza więc zadzwonilismy na pogotowie. O 3.30 została przyjęta na obserwacje- założyli werflon przy tym ogramny płacz aż bieda harczala jak spała. Wyniki z krwi dobre czekamy na mocz i ekg serduszka ale zostajemy do jutra. Po kontrolnym badaniu podobno wszystko ok sapka niemowlęca i krtan poprostu my panikujemy... Czuję się bezradna
Zrobili Wam wymaz z noska na RSV? Wynik jest po chwili a to bardzo dużo wyjaśnia.

Zdrówka!
 
reklama
Do góry