reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Miała alergie i na szczęście nie ma po nich śladu :) mniej więcej po roku wszystko zaczęło ustępować :) mam nadzieję, że drugie nie będzie mialo takich problemów, ale teraz już wiem na co zwracać uwagę :)
 
reklama
Hej, hej [emoji4]
My czekamy na ostatni ząbek. Noce bywają różne, ostatnio fala gorszych przez te nieszczęsne trójki, a już Marcelo potrafił przespać pięknie noc całą.
W sierpniu będziemy mieli drugie Maleństwo czekam na potwierdzenie płci 🥰[emoji7]

Super bardzo się cieszę Marcel jaki uśmiechnięty(zdjęcie widziałam) ale już nie ma...Szczerze swoje też schowałam jak Waszych brak może na pv. lepiej wstawić.Gratulacje ciąży jakieś przeczucia ?

Wszystko w jak najlepszym porządku! Młoda biega, broi, pięknie zajada i czeka na siostrę lub brata, które się urodzi w październiku :) właśnie zajrzałam tu z ciekawości bo jestem tym razem na październikowych mamach :D

Również Gratuluje ciąży.Na pewno czeka i będzie zabawa że hoho...

@anielka1 fajnie że się też odezwałaś u Nas jak zęby zaczęły wychodzić to parami a od września jak grzyby po deszczu,nocki były niespokojne smarowidła itp. w ruchu były intensywnie.Pod koniec stycznia na szczepieniach doktorka liczyła i komplet od tego czasu nocki o wiele lepsze... Za karmienie podziwiam u Nas butla.

Dziewczyny a jak się czujecie w drugiej ciąży ?
 
Czuje się paskudnie. Duzo gorzej niż w pierwszej. Mam mdłości 24h na dobę, ale nie rzygam. Boli mnie żołądek, chce mi się spać itp. mam nadzieję, że niedługo przejdzie bo nie ogarnę pracy, domu, opieki nad małą i tej ciąży [emoji14] mimo że planowana i bardzo się cieszę to po prostu czuje się źle.
 
Przekichane i współczuje ale Sercem kibicuje;) Oby objawy szybko przeszły.
Podziwiam różnice 2 latka u Nas 3 bo bym chyba padła :szok:
 
Super bardzo się cieszę Marcel jaki uśmiechnięty(zdjęcie widziałam) ale już nie ma...Szczerze swoje też schowałam jak Waszych brak może na pv. lepiej wstawić.Gratulacje ciąży jakieś przeczucia ?



Również Gratuluje ciąży.Na pewno czeka i będzie zabawa że hoho...

@anielka1 fajnie że się też odezwałaś u Nas jak zęby zaczęły wychodzić to parami a od września jak grzyby po deszczu,nocki były niespokojne smarowidła itp. w ruchu były intensywnie.Pod koniec stycznia na szczepieniach doktorka liczyła i komplet od tego czasu nocki o wiele lepsze... Za karmienie podziwiam u Nas butla.

Dziewczyny a jak się czujecie w drugiej ciąży ?

No właśnie tez o tym pomyślałam ze lepiej na priv zdjęcie. Druga ciąża gorsza niestety bo i wymioty mdłości senność taka że o matko, ale I trymestr za mną.
Chcielibyśmy dziewczynkę i niby 60% szans no aele się okaże [emoji4]
 
Wyszliśmy z założenia że jak już jesteśmy w trybie pieluchy i nieprzespane noce to wolimy załatwić to za jednym razem :D zobaczymy jak to wyjdzie :) ale jestem dobrej myśli. Tylko niech ten 1 trymestr już minie.
Przekichane i współczuje ale Sercem kibicuje;) Oby objawy szybko przeszły.
Podziwiam różnice 2 latka u Nas 3 bo bym chyba padła :szok:
 
Hej jak miło że jeszcze ktoś zagląda :) nasza córka będzie miała 15 miesięcy i ogólnie nie ma źle - nocki przesypia tylko jak wychodzą następne to w nocy trochę płacz ale ogólnie narzekać nie mogę. Też sama chodzi ale jeszcze zdaza się utrata równowagi :) jedyny problem mamy z jedzeniem ale wiadomo może się znów zmienić. Obecnie jutro idę do lekarza i mam nadzieję że potwierdzi ciąże bo z krwi wychodzi wszystko ok :) pozdrawiam was
 
Jestem po wizycie ciąża potwierdzona :) 6t i 3d więc połowa września się zapowiada na maluszka. Córka będzie miała rok i 10 miesięcy jak przywita ( siostrę lub brata) 3 majcie się dziewczyny
 
reklama
Do góry