reklama

Listopadowe mamy 2019

Xinak

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja przed dwoma poronieniami miałam już wybrane imiona i wszystko planowałam.. Miała być Zosia albo Wiktor :) i teraz się boję planować tak szybko mimo że bardzo bym chciała ;)
Też się boję, ale to jest silniejsze ode mnie. Jak zaczynałam starania o dziecko z półtora roku wstecz to już przeglądałam wózki i łóżeczka. No ale ja tak mam że wszystkim, jeszcze dobrze wakacji nie wykupię a już planuję co będę robić i co zwiedzę;)

reklama

Lena142

Rozwiązania
0
Nawet jeszcze nie było zarodka. Tylko pęcherzyk i ciałko żółte. Na serduszko za wcześnie.. Mam nadzieję że ciąża dobrze się rozwija i pęcherzyk będzie rosnął :)
Uu a ja tu się nastawiam że posłucham bicia serduszka :D jednak pewnie jeszcze poczekam tak jak Ty. Na razie czekam do godziny 15 bo będę miała wyniki z bety i zobaczę jak przyrasta (o ile w ogóle..) no ale staram się być dobrej myśli :)

Lena142

Rozwiązania
0
Też się boję, ale to jest silniejsze ode mnie. Jak zaczynałam starania o dziecko z półtora roku wstecz to już przeglądałam wózki i łóżeczka. No ale ja tak mam że wszystkim, jeszcze dobrze wakacji nie wykupię a już planuję co będę robić i co zwiedzę;)
Może to i lepiej, wtedy myślisz tylko o dobrych rzeczach i nie stresujesz się niepotrzebnie :) nie wiem czy będę miała w ciąży taki moment że będę spokojna.. Może 3 trymestr chociaż taki będzie :)

Xinak

Rozwiązania
0
Może to i lepiej, wtedy myślisz tylko o dobrych rzeczach i nie stresujesz się niepotrzebnie :) nie wiem czy będę miała w ciąży taki moment że będę spokojna.. Może 3 trymestr chociaż taki będzie :)
W 3 trymestrze będziemy się martwić o porody i o ilość ruchów dziecka, a potem o ząbki, rozwój, czy powinno już siadać czy nie, czy dany objaw jest normalny czy nie... I tak aż do 30 albo i dalej:)

Psiara1996

Rozwiązania
0
Uu a ja tu się nastawiam że posłucham bicia serduszka :D jednak pewnie jeszcze poczekam tak jak Ty. Na razie czekam do godziny 15 bo będę miała wyniki z bety i zobaczę jak przyrasta (o ile w ogóle..) no ale staram się być dobrej myśli :)
Możesz być w starszej ciąży i śmiało zobaczyć serduszko :*

Psiara1996

Rozwiązania
0
a może.. Z obliczeń wynika że owulacje miałam 12tego lutego a 14 mogłam zajść, więc moze będzie mały Walenty jak wszystko pójdzie dobrze
Ja niby 15 lutego ale poprzednim razem ciąża też była młodsza o 1-2 tygodnie więc już się tym nie sugeruje tymbardziej że nie robię żadnych testów owu :)

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test