reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama

aerdgi

Zaciekawiona BB
Od
8 Październik 2018
Odpowiedzi
0
Hejka, dołączę do Was po części bo jestem na październikówkach ale termin mam na granicy 31.10/01.11 (wg lekarza jednak listopad ) OM 24.01, ostatnie USG pokazało fasolkę 6mm z bijącym serduszkiem, to było 7+0, dziś 7+2 to moja pierwsza ciąża. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty!

Sysia29

Zaangażowana w BB
Od
6 Sierpień 2017
Odpowiedzi
0
Hejka, dołączę do Was po części bo jestem na październikówkach ale termin mam na granicy 31.10/01.11 (wg lekarza jednak listopad ) OM 24.01, ostatnie USG pokazało fasolkę 6mm z bijącym serduszkiem, to było 7+0, dziś 7+2 to moja pierwsza ciąża. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty!
Hej :) fajnie że dołaczyłaś :)

Lena142

Fanka BB :)
Od
24 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
jak fajnie że już słyszałaś serduszko <3 gratulacje! witamy :)

Sysia29

Zaangażowana w BB
Od
6 Sierpień 2017
Odpowiedzi
0
Mnie poza piersiami i zaparciami też nic nie boli ani nie mam mdłości nic
Pierwszą ciążę przeszłam bez żadnych objawów, oprócz częstego sikania od samego początku. Miałam za to ciężki poród. Powinnam mieć cc ale "skończył" się limit. W konsekwencji pękł mi mięsień bo Moda cofała się przez owiniętą pępowinę. Może dlatego teraz tak bardziej wszystko odczuwam. Lata też robią swoje :p

Od
9 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Jakie dostałyście info od swoich ginków odnośnie kwasu foliowego? Mój napisał mi dwie tabletki folika. Dzisiaj kupiłam pregna plus i widzę, że jest w nich dzienne zapotrzebowanie dla kobiet w ciąży i nie wiem co odstawić:nerd:

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test