reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama

Lena142

Fanka BB :)
Od
24 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Miałam dziś chwilre zwątpienia, aż zadzwoniłam z płaczem do męża, że co jeśli znowu się nie uda...
Kochana my wszystkie czasem tak myślimy ale to normalne że mamy obawy. Ja wczoraj w nocy miałam załamke a jeszcze mąż spał w drugim pokoju żeby nie zarazić nas bo był chory :( Najważniejsze żeby kontrolować rozwój i dbać na co dzień o maleństwa :) czasem to nie wystarczy bo organizm swoje niby wie.. ale do momentu kiedy możemy dbać to róbmy to najlepiej jak umiemy :) mentalnie też :)

aga9921

Od
20 Grudzień 2008
Odpowiedzi
0
Wiem że nie mogę tak myśleć i sama jestem zła na siebie o to, ale gdzieś w tej mojej głowie cały czas jest jakiś głos który stwierdza,, nie nastawiaj się bo znów będziesz płakać "
Mam to samo...... ale mowie koniec zlego myślenia ale dopóki nie ma serduszka staram się nie cieszyć tez się boję..

Ostatnia edycja:
Od
5 Grudzień 2017
Odpowiedzi
0
Kochana my wszystkie czasem tak myślimy ale to normalne że mamy obawy. Ja wczoraj w nocy miałam załamke a jeszcze mąż spał w drugim pokoju żeby nie zarazić nas bo był chory :( Najważniejsze żeby kontrolować rozwój i dbać na co dzień o maleństwa :) czasem to nie wystarczy bo organizm swoje niby wie.. ale do momentu kiedy możemy dbać to róbmy to najlepiej jak umiemy :) mentalnie też :)
Chciałabym już usłyszeć od lekarza że jest dobrze, że jest bicie serduszka. Chociaż czuje że w poniedziałek może byc za wcześnie

Lena142

Od
24 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Nawet jeśli będzie za wcześnie to lekarz na pewno uspokoi Cię że pęcherzyk jest większy a jeśli Ci to nie wystarczy to pójdziesz na bete, zawsze jest jakaś opcja :)

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test