reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Chyba przestan , po co się zadreczac i stresować niepotrzebnie ? :)
Nie jesteśmy lekarzami, jeden wskaźnik nic nam nie powie bez szeregu innych :)
Niby racja ale od kiedy się dowiedzialam cały czas temp. była od 37-37,3 i jakby to daje poczucie że organizm pracuje a jak zobaczyłam że spada to juz czarne myśli w głowie że organizm się luzuje i przestaje podtrzymywać ciąże. Ehh, wariactwo, chowam ten termometr [emoji28]
 
Niby racja ale od kiedy się dowiedzialam cały czas temp. była od 37-37,3 i jakby to daje poczucie że organizm pracuje a jak zobaczyłam że spada to juz czarne myśli w głowie że organizm się luzuje i przestaje podtrzymywać ciąże. Ehh, wariactwo, chowam ten termometr [emoji28]
Chowaj. Zdecydowanie :)
 
Hej dziewczynki mam pytanie bierzecie już witaminki ??? Np acard,kwas foliowy, witaminy. Pytam bo mi dr zalecił po zejściu brac acard - jednak zdania są podzielone podobno poprawia przepływ tlenu i krwi niektórzy mówią że szkodzi ..hmmm
O acardzie nie słyszałam, ja mam co rano zestaw folik, pregna plus i z racji za wysokiego tsh euthyrox25 2x razy dziennie. I 3 razy dziennie po 2 tabletki luteina podjezykowo. I na koniec ciąży wątroba do wymiany [emoji23]
 
O acardzie nie słyszałam, ja mam co rano zestaw folik, pregna plus i z racji za wysokiego tsh euthyrox25 2x razy dziennie. I 3 razy dziennie po 2 tabletki luteina podjezykowo. I na koniec ciąży wątroba do wymiany [emoji23]
A jak bierzesz euthyrox 2x dziennie? Pytam bo jego bierze się na czczo, pol godziny przed posiłkiem.
 
reklama
O Matko. Teraz mnie dopadły mdłości i wymioty. I chyba ciśnienie nie sprzyja bo już w nocy budziłam się z bólem głowy, który nadal trwa. Najgorzej, że przed wymiotami wziełam antybiotyk i nie wiem czy mam wziąć jeszcze raz czy lepej nie? Dziewczyny może coś podpowiecie?
 
Do góry