reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

O Matko. Teraz mnie dopadły mdłości i wymioty. I chyba ciśnienie nie sprzyja bo już w nocy budziłam się z bólem głowy, który nadal trwa. Najgorzej, że przed wymiotami wziełam antybiotyk i nie wiem czy mam wziąć jeszcze raz czy lepej nie? Dziewczyny może coś podpowiecie?
To chyba zależy po jakim czasie zmymiotowalas i czy antybiotyk zdozyl się wchlonoc. Ale myślę że takie rzeczy to raczej z lekarzem skonsultować. Przeczytaj w ulotce jeszcze co piszą
 
reklama
O acardzie nie słyszałam, ja mam co rano zestaw folik, pregna plus i z racji za wysokiego tsh euthyrox25 2x razy dziennie. I 3 razy dziennie po 2 tabletki luteina podjezykowo. I na koniec ciąży wątroba do wymiany [emoji23]

Ja jestem po jednym poronieniu a nie dostałam nic..Ani luteiny ani nic innego :(
 
To chyba zależy po jakim czasie zmymiotowalas i czy antybiotyk zdozyl się wchlonoc. Ale myślę że takie rzeczy to raczej z lekarzem skonsultować. Przeczytaj w ulotce jeszcze co piszą
Właściwie to z 5 min po przyjęciu. Niestety przychodnia dziś zamknięta. Nie mam jak zadzwonić do lekarza. ;( a w ulotce nie ma takich informacji
 
Ja jestem po jednym poronieniu a nie dostałam nic..Ani luteiny ani nic innego :(
Ja jestem po dwóch i lekarz też mi nic nie dał, powiedział że jak 3 raz poronie to zaczniemy szukać przyczyny.. Oczywiście przestałam do niego chodzić i na własną rękę prywatnie robilam sobie badania i szukałam co we mnie jest nie tak. Okazało się że za niski progesteron i za wysokie tsh. Poszłam z wynikami do endokrynologa przepisał leki i po jakimś czasie okazało się że jestem w ciąży :) mam nadzieję że to pomoże i że będzie szczęśliwe zakończenie :) także czasem trzeba wziąć wszystko w swoje ręce :)
 
Ja jestem po dwóch i lekarz też mi nic nie dał, powiedział że jak 3 raz poronie to zaczniemy szukać przyczyny.. Oczywiście przestałam do niego chodzić i na własną rękę prywatnie robilam sobie badania i szukałam co we mnie jest nie tak. Okazało się że za niski progesteron i za wysokie tsh. Poszłam z wynikami do endokrynologa przepisał leki i po jakimś czasie okazało się że jestem w ciąży :) mam nadzieję że to pomoże i że będzie szczęśliwe zakończenie :) także czasem trzeba wziąć wszystko w swoje ręce :)
Ja po pierwszym wyprosilam chociaż jakieś podstawowe. Zrobiłam tsh, morfologię pełną, toxo, igg igm. Tsh wyszło 1700 a teraz 2000. Opinie są różne ale w poniedziałek zadzwonię zarejestrować się do Endo :)
 
A jak bierzesz euthyrox 2x dziennie? Pytam bo jego bierze się na czczo, pol godziny przed posiłkiem.
Na pierwszej wizycie u gin miałam wynik TSH powyżej 5,ale wahala się czy zwiększyć mi dawkę, mówi że zwiekszymy jeżeli nadal będzie wysoko po kolejnym badaniu. Wczoraj robilam i odebrałam wyniki i miałam 4,2 około więc nadal za dużo. Stwierdziłam że nie będę czekać do środy i jedna tabletkę biorę rano na czczo a druga wzięłam wieczorem wczoraj pół godziny przed kolacja około ale teraz myślę że lepszy system będzie dwie rano [emoji28]
 
reklama
Najpierw wczoraj wieczorem około 20, potem 22 to samo 36,8 a rano mąż do pracy wstawal i jeszcze z nim się obudziłam i mierzylam i 36,6 już było. Teraz mierze i znów mam 37.. Chyba przestanę mierzyc[emoji26]
To tym bardziej się nie martw. W nocy pewnie się pocisz i temperatura się obniża. Poza tym drobne odchylenia o niczym jeszcze nie świadczą :)
 
Do góry