reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Hej kochane jak wam mija niedziela ? U mnie w sumie normalnie zrobiłam rosołek pojedlismy z mężem i lenimy się , dalej poza bólem cycków nic mi nie dolega [emoji6]
 
U mnie bez zmian, czuję piersi raz bardziej raz słabiej, mdli co jakiś czas i podbrzusze nabrzmiale:)

Martwiłam się że mąż chory na grypę i zarazi.. Okazuje się że to nie grypa, chyba coś innego.. Kłuje go mocno brzuch w jednym punkcie na środku jakby żołądek i ma wysoka gorączkę.. Przestaje kłuć jak mu się odbije i za chwilę znów.. Nie wiem co jest, martwię się.. Jutro musi jechać z babcią do Bydgoszczy i do lekarza może iść dopiero we wtorek ale jak mu się pogorszy to biorę go chyba na pogotowie :(
Także u nas niespokojna niedziela..
 
Witamy :) to Twoja pierwsza ciąża?
To jest moja 4 ciąża (w Październiku niestety poroniłam) a w lutym zobaczyłam 2 kreseczki później beta dodania i pierwsze usg w 5 t. C. I był pęcherzyki.. Jutro idę posłuchać serduszka (mam taką nadzieję)
A ty oczekujesz pierwszego dzieciaka?
:)
 
Jak to jest dziewczyny z tymi cyckami? Mnie rano jakby mniej bolały :O
Mnie bolą praktycznie cały czas jak szalone [emoji31]
Dlaczego nie można jest sushi? Chodzi chyba o surowa rybę, tak? Bo sushi może być z pieczona czy smażona ryba albo z warzywami. Ja np bez sushi byłabym bardzo nieszczęśliwa osoba i jem je tylko bez surowej ryby...
Dokładnie, chodzi o surowa rybę [emoji6] z pieczoną można spokojnie. Ale mi teraz smaka na sushi zrobiłyście [emoji1786]

Czy Wy też jesteście cały czas głodne? Ja oprócz kilkudniowego epizodu z nudnościami i wymiotami non stop bym jadła...
 
reklama
Do góry