reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dziewczynki odebralam wyniki [emoji3590] [emoji3590]

5td2 skonczony
Dzis pecherzyk na usg 11mm i zarodek 2mm [emoji176][emoji176]

Progesteron 115, 68 (ale ja jestem na 2xprolutex i zel crinone, dlatego tak wysoko)

Hcg 6972,8 [emoji3590][emoji1768][emoji1768] przyrost 110 procent od sobotniego 2270 [emoji16][emoji16]
ooo wspaniale [emoji3590] gratulacje kochana :* teraz będzie już tylko lepiej, zdrówka i rośnijcie zdrowo [emoji7][emoji64]
 
Żłobek na dzień dzisiejszy w ogóle mi się nie opłaca finansowo, zresztą u nas tylko jeden żłobek na miasto i ciężko się dostac. Aczkolwiek coraz bardziej uważam że przydałby mu się kontakt z rowiesnikiem
Szkoda :( kontakt z rówieśnikami B duzo daje to fakt. Nie martw się Matka, każdy bunt kiedys minie :) bedzie tylko lepiej. Tak się pocieszam ;)
 
Przedstawię się mam na imię Dagmara mam 32lata,Kraków i 5letniego synka ,po jednym poronieniu ,termin wizyty 8.04 ,5tydz6dz

Trochę się denerwuje bo z racji tego że posiadam przedszkolaka zaczyna mnie rozbierać choroba ,faszeruje się wszystkim czym można bo zaczyna się u mnie przeziębienie
 
Przedstawię się mam na imię Dagmara mam 32lata,Kraków i 5letniego synka ,po jednym poronieniu ,termin wizyty 8.04 ,5tydz6dz

Trochę się denerwuje bo z racji tego że posiadam przedszkolaka zaczyna mnie rozbierać choroba ,faszeruje się wszystkim czym można bo zaczyna się u mnie przeziębienie
Napewno wiesz, ze nie wszystko mozna brac w ciazy. Ja przy ciazy pierwszrj mialam jakies tabletki z naturalnymi sklafnikami i syrop czosnkowy tez z apteki. :)
 
Witamy;) Jeśli Cię to pocieszy, to od tygodnia mam katar i już myślałam, ze jest lepiej ale zaczęło mnie ucho boleć i nie wiem co robić. Chciałabym uniknąć lekarza ale zobaczymy jak będzie dalej. A do kompletu, jak to na wiosnę wyrasta mi ósemka chociaż w dalszym ciągu nie ma miejsca i wypycha mi pół siódemki:) byle do rozwiązania, a tu dopiero 8+0
Ja przechodziłam teraz zapalenie trabki sluchowej , bralam dicortineff i maialam przepisynt xylogel ale balam sie i nie wzięłam w koncu
 
reklama
Hej. Zastanawia mnie kwestia kontroli ZUS na L4.
Jeszcze pracuje, Ale też pewnie niedługo, A potem wysiedziec w domu ciężko będzie... Chociaż spotkanie u rodziny, że znajomymi, oczywiście do sklepu.
A kontrole podobno się mocno nasilily...
 
Do góry