reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Niby wlasnie kiedya wszyscy odradzali farbowania z powodu tego zapachu i ze przez skore glowy farba przeniknie jakos na dziecko. Ale to mit. Teraz mozemy byc spokojne, bo sa te bez amoniaku :) ja np nie moge w ciazy malowac paznokci, bo nie umiem oddychac, zaciska mnie w klatce.
 
reklama
No wiesz jak sa bardziej takie chemiczne wtedy one smierdza to moze Ci sie zle oddychac i nawet mozesz miex reakcje ze zemdlejesz. Ale to rzadko kto ma ale sie zdarza.

Jasne, że tak. Ale to każdy chemiczny zapach może tak wpłynąć. Dlatego mi keratynowe prostowanie robiła babeczka w ciąży z maseczką. Ja unikam toksycznych zapachów ale zwykła farba bez amoniaku jest jak najbardziej Oki :)
 
No właśnie ja też się muszę wybrać. Obiecałam mojej 5 latce, że zabiorę ją ze sobą. Będzie miała podcinane końcówki i dostanie soczek w filiżance ;)
 
Odebrałam wyniki i niestety wyszły liczne bakterie w moczu :/...
Nie przejmuj się, ja mam prawie zawsze nawet bez ciąży i lekarz powiedział, że jak nie mam objawów i inne wyniki dobre to się tego nie leczy i że w ciąży też pewnie będą, bo zwiększa się ryzyko infekcji, ale że to częste i nie groźne. Pewnie coś Ci przepisze i będzie po sprawie :)
 
reklama
Do góry