reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja narazie nad imieniem nie myślałam l. Czekam do usg. Później będziemy kombinować bo narazie żadnych typów nie mamy
 
reklama
Cześć Dziewczyny ja już po wizycie i USG :) !Zarodek 0.39 cm i bijące serduszko :) :) poza tym wszystko ok jak na ten czas ciąży :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)
Super wiadomość!
Nie mogę się doczekać swojej wizyty. Powiem Wam śmieszka, że zawsze trafiam na koniec miesiąca i jestem we wszystkim ostatnia [emoji33] Pierwsze termin 28.10, potem 26.03 a teraz 23.11. Az niemożliwe [emoji33][emoji33][emoji33]
 
Dla chłopca nie mamy. Moje typy to Ignas, Bartosz, Michał, Rafał a meza to Aleksander. Na Ignasia się nie zgadza.
Takie typy meskie byly w pierwszej ciazy i one zostają dalej. No oczywiście plus imię, które nosi corka- Rozalia. To było wiadomo od początku, ze jeśli bedzie córka to będzie Rozalia. Teraz jesli bedzie córka to będzie Marcelina.
U mnie też będzie Marcelinka :) jeśli dziewczynka się trafi
 
Najważniejsze że wszystko jest ok.
Nad imionami jeszcze nie myśleliśmy
Dzisiaj mam jakieś apogeum niemocy Najchetniej to bym wróciła do domu i poszła spać bo mój mózg dzisiaj nie pracuje
Mnie niemoc i ogromne zmęczenie łapie ok godz 13, nie mogę wysiedzieć przed komputerem, a powrót do domu to katorga, a jeżdżę 65 km w jedną stronę. Dlatego powiedziałam już dyrektorowi o ciąży i od poniedziałku będę pracowała już z domu po 6h. Jak długo to się okaże, mam nadzieję że od 2 trymestru trochę się poprawi:)
 
Najgorsze jest to że założyłam najluzniejsze moje spodnie i mi ciasno.. To aż niemożliwe [emoji26] w biurze nie bardzo mogę nosić legginsy czy dresy czy coś. Chyba wchodzą w grę ciazowki ale boję się że za wcześnie..
 
reklama
Do góry