reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Witajcie dziewczynki :) i ja zapytam czy można dołączyć??? Kreseczki już widziałam... 3 testy pokazały to samo na dzień przed @.a dziś już 3 dzień i okres nie przyszedł. Więc to będzie moja 3 ciąża w dodatku nieplanowana ale i tak się zdarza. A może wkoncu będzie córka bo dwóch rozbujnikow już w domu. jeszcze nie byłam u lekarza wybieram się w środę.... Według obliczeń termin będzie na 28 listopada.
28.11 to dzień moich urodzin [emoji3590]

Odebralam betę i mam 1312 w 5+0 [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
28.11 to dzień moich urodzin [emoji3590]

Odebralam betę i mam 1312 w 5+0 [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
U mnie to jakiś 4 tydzień a wiem dokładnie że to w rzeczywistości 2 tygodnie dopiero (a wiem bo w owulacje zawsze bolały mnie jajniki okropnie) więc nawet jak pójdę do gina to jeszcze niewiele będzie widać.
 
Witajcie dziewczynki :) i ja zapytam czy można dołączyć??? Kreseczki już widziałam... 3 testy pokazały to samo na dzień przed @.a dziś już 3 dzień i okres nie przyszedł. Więc to będzie moja 3 ciąża w dodatku nieplanowana ale i tak się zdarza. A może wkoncu będzie córka bo dwóch rozbujnikow już w domu. jeszcze nie byłam u lekarza wybieram się w środę.... Według obliczeń termin będzie na 28 listopada.
Cześć! To termin tak jak u mnie. [emoji3590]
 
O super a jak u ciebie z dolegliwościami??? U mnie poza zaostrzonym wechem, okropnie mnie wysypalo na twarzy, dekolcie szyi głowie plecach i ramionach... Podejrzewam że będzie córka z chłopcami miałam idealna cerę w obu ciazach.
Mnie kłuje czasami w macicy i czuje się zmęczona. Wcześniej też tak miałam, ale ciąża bez dzieci jest zupełnie inna. Śpisz kiedy i ile chcesz [emoji87][emoji16]
 
@Vinszka wychodzi na to ze mam termin dzien po Tobie :) ale to na razie sama tak wyliczyłam
Ja też, ale miałam wszystko według cyklu. Wizytę pęcherzykową mam w piątek, także termin z USG może się zmienić. Czekam z utęsknieniem na serduszko, to takie piękne jak puka w rytmie. [emoji3590] No... ale na to sobie jeszcze poczekam. [emoji3]
 
reklama
Mnie kłuje czasami w macicy i czuje się zmęczona. Wcześniej też tak miałam, ale ciąża bez dzieci jest zupełnie inna. Śpisz kiedy i ile chcesz [emoji87][emoji16]
Oj dokładnie.... Ja do tego jeszcze po nockach w pracy... Akurat w piątkowa noc miałam wolne ale nie spałam cała noc nie dało się i teraz ledwo padam... Dlatego będę we środę biegła do mojej pani doktor po l4 niestety nie ma innej możliwości a pozatym moje ciąże byly zagrożone obie wcześniej więc wolę dmuchać na zimne i oszczędzać się ile mogę nawet jeśli czuje się w miarę dobrze.
 
Do góry