reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dawno nie zaglądałam tu do Was :) Gratuluje Wszystkim, cieszę, że wszystko u Was okej i maluszki rozwijają się dobrze :)
Ja mam wizytę za 2,5 godziny i jestem tak okropnie zestresowana, że zaraz chyba zwariuję. To moja pierwsza ciąża i nie miałam wczesniej żadnych przykrych doświadczeń, a mimo to stresuję się strasznie :( dzisiaj u mnie początek 8 tygodnia, serduszko już powinno być widać, więc mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Będzie dobrze ;) to również moja pierwsza ciąża i ogólnie mało wiem na temat dzieci po za tym że u kogoś są małe różowe i słodkie ale damy radę ;) nie my pierwsze i nie ostatnie !
 
reklama
Dziewczyny u nas na ten etap wszystko Oki- 9t5dc wg usg 9t6d - dzidzia fikala rączkami I nóżkami :)
Odpowiadam o co chodzi z genetykiem. U mnie w lecznicy Citomed mogę skorzystać z badań prenatalnych I testu Pappa za free jeżeli przejdę pozytywnie wywiad z genetykiem tzn muszę spełnić jakieś kryteria- napewno kryterium to wiek powyżej 35 lat , jednak ja mam 33 - W poprzedniej ciąży za wszytko płaciłam, może uda się zaoszczędzić 500 zł, zobaczymy
 
Dziewczyny u nas na ten etap wszystko Oki- 9t5dc wg usg 9t6d - dzidzia fikala rączkami I nóżkami :)
Odpowiadam o co chodzi z genetykiem. U mnie w lecznicy Citomed mogę skorzystać z badań prenatalnych I testu Pappa za free jeżeli przejdę pozytywnie wywiad z genetykiem tzn muszę spełnić jakieś kryteria- napewno kryterium to wiek powyżej 35 lat , jednak ja mam 33 - W poprzedniej ciąży za wszytko płaciłam, może uda się zaoszczędzić 500 zł, zobaczymy
Czy jesteś z Torunia? Bo ja też chodzę do Citomedu i nie wiem czy to zbieżność nazw czy chodzimy do tej samej [emoji16]
 
U mnie 5+4, czuje się jakby przejechał mnie pociąg 3x. Raz że jestem rozbita emocjonalnie, dwa boję się ciąży bliźniaczej (po czytaniu na internetach o bliźniakach jednojajowych) i trzy... noc fatalna. Roczniak najpierw nie chce iść spać, później się budzi co dwie godziny. Jeszcze mi kurcze teraz zęby brakują do szczęścia [emoji849]

@Jivka możesz mnie zapisać na 5.04 - to będzie wizyta serduszkowa albo 2x serduszka.

@Vinszka u nas idą 4 I to góra I dół także też nieciekawie- Ale u nas I tak póki co z perspektywy czasu mogę stwierdzić że kolki o wiele gorsze
 
Z Torunia nie jestem Ale z okolic Bydgoszczy:) jutro zawitam do Torunia:) A dziś wizyta w Lubiczu- czyli już chyba wiesz kto jest moim lekarzem prowadzącym
Już wiem, ten u którego od dawna nie ma żadnego wolnego miejsca [emoji16] A czy jutro wybierasz się do Torunia na wywiad z genetykiem? Bo ja mam akurat jutro o 11:30 [emoji16]
 
Ostatnia edycja:
Właśnie obejrzałam filmik:
stwierdziłam że wam go polecę, nam się udało ale większość z nas jest po przejściach lub długich staraniach, a jakoś filmik daje kopa. Jak widać jest wiele kobiet takich jak my z historią z mega happy endem [emoji4][emoji4]
 
Dziewczyny u nas na ten etap wszystko Oki- 9t5dc wg usg 9t6d - dzidzia fikala rączkami I nóżkami :)
Odpowiadam o co chodzi z genetykiem. U mnie w lecznicy Citomed mogę skorzystać z badań prenatalnych I testu Pappa za free jeżeli przejdę pozytywnie wywiad z genetykiem tzn muszę spełnić jakieś kryteria- napewno kryterium to wiek powyżej 35 lat , jednak ja mam 33 - W poprzedniej ciąży za wszytko płaciłam, może uda się zaoszczędzić 500 zł, zobaczymy
Podobno tam już ciężko się dostać na wybrany termin :( a czy wiesz cos o tym by kryterium do takich badań były wcześniejsze poronienia? Mam wypisy ze szpitala z obu sytuacji. Może udałoby się zaoszczędzic na wózek :D
 
reklama
Już wiem, ten u którego od dawna nie ma żadnego wolnego miejsca [emoji16] ja chodzę do Michała Ziemniarskiego. A czy jutro wybierasz się do Torunia na wywiad z genetykiem? Bo ja mam akurat jutro o 11:30 [emoji16]

Tak jutro ja na 9.40 dr Anna Lange jeśli dobrze pamiętam- A Ty jutro do gin ? Czy też genetyk?
 
Do góry