reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Listopadowe mamy 2019

Rozwiązania
0
Hej,
1) mogłaby ktoraś z Was mi wyjaśnić o co chodzi z tym budzeniem się w nocy ok. 3/4 ??

2) na trzecich badaniach prenatalnych lekarz powiedział że termin na 03.11, do tej pory był 10.11 którym terminem się sugerować?

reklama

Lajla89

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Sugerujemy się terminem z ostatniej miesiączki i pierwszego usg. Później dzieci rosną w różnym tempie i terminy nie są jakoś miarodajne.

Miasto
Ruda Śląska
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamy! Jutro zaczynam 33 tydz, wczoraj miałem usg i mały ma tylko 1425 , to bardzo malutko, czy jest tu mama której dzidzia ma podobną wagę w tym tyg? Usg miałam robione w szpitalu i Pani doktor pow że jest malutki i moja gin ma kontrolować czy dziecko dobrze rośnie, martwie sie bo noe widziałam na forach żeby któraś mama pisała o tak małej wadze swojego maleństwa. Urodziłam Syna koniec 33 tyg z wagą 1960 to sporo różnica. Pozdrawiam Was serdecznie.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry