reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Uu a ja tu się nastawiam że posłucham bicia serduszka :D jednak pewnie jeszcze poczekam tak jak Ty. Na razie czekam do godziny 15 bo będę miała wyniki z bety i zobaczę jak przyrasta (o ile w ogóle..) no ale staram się być dobrej myśli :)
Możesz być w starszej ciąży i śmiało zobaczyć serduszko :*
 
a może.. Z obliczeń wynika że owulacje miałam 12tego lutego a 14 mogłam zajść, więc moze będzie mały Walenty jak wszystko pójdzie dobrze [emoji28]
Ja niby 15 lutego ale poprzednim razem ciąża też była młodsza o 1-2 tygodnie więc już się tym nie sugeruje tymbardziej że nie robię żadnych testów owu :)
 
Dziewczyny jestem po usg - to nie pozamaciczna więc to super wiadomość! Na usg było widać zarodek plus ciałko żółte, zarodek pół centymetra. Według okresu z 31 stycznia powinien być większy i być to 6-7 tydzień ale Pani Doktor powiedziała że to równie dobrze może być 4-5 z przesuniętej owulacji. Muszę czekać czy ciąża się rozwinie :) I dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, właśnie czekam na badanie wyrostka robaczkowego.

Kiedy masz kolejne badanie?
 
reklama
Ja przed dwoma poronieniami miałam już wybrane imiona i wszystko planowałam.. Miała być Zosia albo Wiktor :) i teraz się boję planować tak szybko mimo że bardzo bym chciała ;)
Ja mam tak samo jak Ty. Boję się cokolwiek planować ze względu na wcześniejsze poronienie. Myślę że długi czas upłynie zanim cokolwiek kupię dla dziecka,wybiorę imię, urządze pokój. Jednak ten strach jest silny na tyle, że nie chce się rozczarować
 
Do góry