reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Czesc mamuski! Ja juz 2h w pracy a gdzie tam 15... Spac w nocy jakos bie moge. Nie umiem znalezc sobie miejsca, do tego wszystkiego mdlosci dochodza.. Ale w dzien jestem jak nowo narodzona bez zadnych objawow. Za to jak przyjdzie wieczor... No coz. Trzeba wytrzymac! Za 4dni wizyta u lekarza :D

Czy dobrze zrozumiałam, że pracujesz od ok 5 do 15 ? Pytam, bo jestem ciekawa czy pracujesz więcej niż 8 h i czy nie chciałaś zmniejszyć wymiaru pracy na 8 na czas ciąży? :)
 
reklama
Czy dobrze zrozumiałam, że pracujesz od ok 5 do 15 ? Pytam, bo jestem ciekawa czy pracujesz więcej niż 8 h i czy nie chciałaś zmniejszyć wymiaru pracy na 8 na czas ciąży? :)
Codziennie pracuje po 4h. A soboty mamy w piekarnii takie, ze pracujemy co druga sobote ale jestem sama i jestem caly dzien..
 
Mi lekarz po usg powiedział, żeby już nie robić bety i tylko ostatni wynik go interesował. A drugi w sumie nawet nie zapytał czy ją badałam. Ja też myślałam, że beta taka ważna, ale same trochę tą betę przeceniamy, interpretujemy z niej więcej niż lekarze i się nakręcamy :D We wtorek masz wizytę więc dowiesz się więcej niż z bety :)

Mnie lekarka zapytała wczoraj o wszystkie trzy pomiary- ze względu na poprzednie poronienie to zawsze jakieś porównanie. Teraz przyrasta dwa razy szybciej. Na usg 0.45cm mam nadzieję że do wtorku pięknie urośnie
 
Czesc mamuski! Ja juz 2h w pracy a gdzie tam 15... Spac w nocy jakos bie moge. Nie umiem znalezc sobie miejsca, do tego wszystkiego mdlosci dochodza.. Ale w dzien jestem jak nowo narodzona bez zadnych objawow. Za to jak przyjdzie wieczor... No coz. Trzeba wytrzymac! Za 4dni wizyta u lekarza

Ja dziś obudziłam się znów o 3.30 i z godzinę nie spałam. W ciągu dnia lekko mnie łamie ale raczej nie potrafię spać w południe. Za to przez bolący krzyż nie wiem jak się ułożyć, chodzę boli, leżę boli, siedzę boli, jakiś dramat:D
 
Hej dziewczynki mam pytanie bierzecie już witaminki ??? Np acard,kwas foliowy, witaminy. Pytam bo mi dr zalecił po zejściu brac acard - jednak zdania są podzielone podobno poprawia przepływ tlenu i krwi niektórzy mówią że szkodzi ..hmmm
 
Najpierw wczoraj wieczorem około 20, potem 22 to samo 36,8 a rano mąż do pracy wstawal i jeszcze z nim się obudziłam i mierzylam i 36,6 już było. Teraz mierze i znów mam 37.. Chyba przestanę mierzyc[emoji26]
A mierzylaś o tej samej godzinie, czy tą 36.6 masz z 5 rano tak jak post? :)
 
reklama
Najpierw wczoraj wieczorem około 20, potem 22 to samo 36,8 a rano mąż do pracy wstawal i jeszcze z nim się obudziłam i mierzylam i 36,6 już było. Teraz mierze i znów mam 37.. Chyba przestanę mierzyc[emoji26]
Chyba przestan , po co się zadreczac i stresować niepotrzebnie ? :)
Nie jesteśmy lekarzami, jeden wskaźnik nic nam nie powie bez szeregu innych :)
 
Do góry