reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dziewczynki odebralam wyniki [emoji3590] [emoji3590]

5td2 skonczony
Dzis pecherzyk na usg 11mm i zarodek 2mm [emoji176][emoji176]

Progesteron 115, 68 (ale ja jestem na 2xprolutex i zel crinone, dlatego tak wysoko)

Hcg 6972,8 [emoji3590][emoji1768][emoji1768] przyrost 110 procent od sobotniego 2270 [emoji16][emoji16]

Cudownie!! Też mam pęcherzyk 11mm ale zarodka nie było widać ehh.
 
Podejrzewam, że już do pracy nie wrócę (chyba że coś się stanie złego i fasolkę stracę). Pewnie w firmie mogliby mi zmienić stanowisko na przystosowane dla ciężarnej, ale to się wiąże z byciem "przynieś wynieś pozamiataj" plus ludzie normalnie na tych stołkach będący traktują cię jak zło konieczne. Miałam przykład dwóch kumpeli które na to poszły, nieciekawa sytuacja, pozostałe idą po prostu na zwolnienie. Tych, których lubię będę odwiedzać ot tak, towarzysko bo zwariowałabym przez 8 mcy w domu, a na moim stanowisku pracować mi nie wolno :(
Pewnie. Nie ma co ryzykować i się denerwować.
 
reklama
Do kiedy chcecie pracowac?
Ja planuję do początku lub max 8.04 jeśli oczywiście ciąża będzie się rozwijała. U mnie niestety nie ma warunków do pracy dla ciężarnych. Już teraz próbuje się wymigiwac od pewnych obowiązków chociaż niestety nie zawsze wychodzi ale z drugiej strony nie chce iść na zwolnienie przed tym jak usłyszę serce mojego malucha
 
Do góry