reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziewczyny cieszcie się że nie macie mdłości to jest jakiś koszmar :( Nie zjem to mnie mdli znowu jak zjem to mi się odbija i zaraz zaczyna mdlic Na szczęście nie wymiotuje Może któraś ma jakis sposób na te mdłości? A tak wogole to rano budze sie z takim dziwnym smakiem w buzi jak bym dzien wcześniej popila do tego ciągle mi się pić chce
 
reklama
Dziewczyny cieszcie się że nie macie mdłości to jest jakiś koszmar :( Nie zjem to mnie mdli znowu jak zjem to mi się odbija i zaraz zaczyna mdlic Na szczęście nie wymiotuje Może któraś ma jakis sposób na te mdłości? A tak wogole to rano budze sie z takim dziwnym smakiem w buzi jak bym dzien wcześniej popila do tego ciągle mi się pić chce
Ja mam dokładnie to samo :( równo od 2 tygodni odkąd beta mi pokazała 4500 i z dnia na dzień coraz gorzej:( jak nie zjem to tragedia jak zjem to jeszcze gorzej ...i tak od rana do wieczora na szczęście jestem na zwolnieniu więc w krytycznych sytuacjach leżę albo śpię a to znowu nie jest też dobre dla mojego niskiego ciśnienia:) imbir mi nie pomaga wsumie to nic nie pomaga lekarz mi pozwolił trochę coli pić ( na początku pomagała trochę teraz już nawet to nie pomaga ) ...najgorzej jest przy przelykaniu tabletek :o
 
Wspólczuję Wam dziewczyny :( Sposobów żadnych nie znam niestety. U mnie póki co to totalny brak apetytu. Jak zjem śniadanie, to mogę potem pół dnia już nic nie jeść, a po obiedzie to już w ogóle mi się nie chce do końca dnia, ale też się obawiam mdłości, bo już mnie zemdlilo dwa razy kiedyś, a to dopiero sam początek przecież...
 
U mnie z objawów to zmęczenie, ból w krzyżu i czasami kłucie w macicy. To taki początek hehe ja mam według aplikacji 4+2 więc tego ten [emoji38] daleko mi do was.
 
Ja mam dokładnie to samo :( równo od 2 tygodni odkąd beta mi pokazała 4500 i z dnia na dzień coraz gorzej:( jak nie zjem to tragedia jak zjem to jeszcze gorzej ...i tak od rana do wieczora na szczęście jestem na zwolnieniu więc w krytycznych sytuacjach leżę albo śpię a to znowu nie jest też dobre dla mojego niskiego ciśnienia:) imbir mi nie pomaga wsumie to nic nie pomaga lekarz mi pozwolił trochę coli pić ( na początku pomagała trochę teraz już nawet to nie pomaga ) ...najgorzej jest przy przelykaniu tabletek :o
Właśnie zjadłam trochę jogurtu z orzechami i narazie jest ok Mam nadzieję że właśnie Znalazlam coś co pomaga na te cholerne mdłości. W którym jesteś tygodniu?
 
Właśnie zjadłam trochę jogurtu z orzechami i narazie jest ok Mam nadzieję że właśnie Znalazlam coś co pomaga na te cholerne mdłości. W którym jesteś tygodniu?
Wg ostatniej miesiączki 7.1 czyli 8 tydzien idzie jak to wszystko dobrze rozumiem w karcie ciąży mam wpisane 7.4 A wg usg 6.1 (bylam w czwartek ) więc liczę poprostu od dnia ostatniej miesiączki dokładnie 7 +1 dzień.Na usg byłam widać zarodek z bijacym serduszkiem :tak:
 
Cześć dziewczyny, czy można do Was jeszcze dołączyć? Ja narazie tak bardzo niepewnie, chociaż dwie grube krechy są. Dzisiaj zaczynam 5ty tydzień. Dzisiaj też mija dokładnie 3 miesiące od utraty aniołka w 9 tygodniu. Więc póki co staram się nie cieszyć i podchodzić do tego bardzo z dystansem. Ale widzę że dużo tu nas po stracie więc wierzę i mam nadzieję że dotrwamy wszystkie do listopada.
Termin mam na 30listopada więc pewnie zamykam wątek listopadówek.
 
@Paula919191 napisałam priv [emoji4]

Ja mam dzisiaj 5+0,objawów zbyt wiele brak, zmęczenie gdzieś w ciągu dnia, czasami głowa boli (podobno przez zmiany hormonalne), ciągnięcie w podbrzuszu ale do tego już się przyzwyczaiłam bo zawsze mocno mnie ciągnie. No i mdłości ale bardzo rzadko. Dotychczas w obu ciążach miałam potworne wieczorne mdłości, więc czekam na nie [emoji4][emoji4]

Byłam dzisiaj na becie i czekam na wynik [emoji33]
 
reklama
Hmm.. A ja sama sobie wymyśliłam witaminy pregna plus, nie były zaleceniem lekarza. Chyba powinnam powiedzieć o tym na kolejnej wizycie? Na NFZ to tak jest, w sumie pani doktor mnie tak tasmowo podraktowala, szybko, szybko i następna że mi to z głowy wyleciało..
Ja biorę pregne plus, mialam zadych nie brac, ale moja lekarka je poleciła
 
Do góry