reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Tak strasznie boję się dzisiejszej wizyty, byłam już poza 4t2d by dostać zaświadczenie i był pęcherzyk, również w 6t2d oraz 7t3d i za każdym razem oczekiwanie na bicie serca. Boję się że i tym razem nie usłyszę...
Ja dwa tygodnie temu widziałam ale boję się że dziś usłyszę że się zatrzymało [emoji17]
 
Kobietki ja też dziś wizyta:) właśnie jadę:) Już się doczekać nie mogę. Jutro też wizyta Ale u genetyka- kwalifikacja do prenatalnych. Życzę wszystkim I sobie samych dobrych wiadomości a reszcie miłego I słonecznego dnia:)
Możesz coś powiedzieć o tej kwalifikacji do prenatalnych?
Dlaczego w ogóle kwalifikacja ?
 
Przy poprzednich ciążach myślałam że będzie dobrze a wychodziło inaczej, także ja nie umiem już myśleć pozytywnie
A ja czuję, że wszystkie dobrniemy do końca i będziemy mogły się stresować tym, czy to kaszlnięcie naszego maluszka to coś poważnego, czy po prostu się zakrztusiło, albo tym, czy ten płacz jest dlatego, że coś je boli, czy po prostu jest śpiące. Serio, tak będzie. Wszystkie urodzimy zdrowe maluszki :)
 
reklama
Przy poprzednich ciążach myślałam że będzie dobrze a wychodziło inaczej, także ja nie umiem już myśleć pozytywnie
Ja też nie pozwalam sobie póki co na radość i błogie fantazjowanie o wózkach, imionach.. Jutro wizyta serduszkowa i po mału łapie mnie ogromny stres :( na którą masz wizytę?
 
Do góry