reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
czesc dziewczyny. Przepraszam nie było mnie kilka dni ale trochę siadła mi psycha. Wizyta w poniedziałek nie była idealna. Pęcherzyk jest ale spłaszczony, zarodek jest ale malutki. Dostałam całą masę dodatkowych badań ze względu na to wcześniejsze poronienie .... dziś zostawiłam w laboratorium 1200 zł .... boję się że skończy się tak jak ostatnio :(

następna wizyta 15stego .....

do tego mam duzo odpoczywać więc zrezygnowałam z mojej dodatkowej pracy przynajmniej w kwietniu ... i nic nie robię popołudniami tylko leżę .... i myślę .

kiepsko :(
[emoji3525][emoji3525] współczuję. Wiem jak czas się dłuży. Trzymam kciuki za pozytywne wieści. Odpoczywaj.
 
Ja nie jestem, ale miałam IUI. Liczysz jak ostatnia miesiączka, chyba że cykl Ci się jakoś znacznie przedłużył. Ja byłam tylko na clo więc... liczyłabym normalnie
Ja tez mialam IUI ale u mnie nie podzialalo,
I tak Vinszka mowi, jesli to bylo na nie jakims sztucznie wydluzanym cyklu, to normalnie od dnia ostatniej miesiaczki, a jesli na długim cyklu, to od inseminacji (jako dzien owulacji) odejmujesz 14 dni i ten dzien przyjmujesz jako pierwszy dzien ostatniej miesiaczki
 
Pytanie do dziewczyn, które chodzą do dwóch lekarzy na nfz i prywatnie. Macie założone dwie karty czy jak? I czy jeden doktorek wie o drugim? Bo tak się zastanawiam czy nie chodzić do dwóch - można byłoby zaoszczędzić troszkę na badaniach
 
To mój fasolek albo fasolinda. Tak się boję o te małe pikające serduszko... A w pracy do 17 chyba zwariuję :) nie chce mi się siedzieć, chętnie położyłabym się przed telewizor z pizza :p
 

Załączniki

  • IMG_20190403_160253.jpg
    IMG_20190403_160253.jpg
    876,2 KB · Wyświetleń: 79
czesc dziewczyny. Przepraszam nie było mnie kilka dni ale trochę siadła mi psycha. Wizyta w poniedziałek nie była idealna. Pęcherzyk jest ale spłaszczony, zarodek jest ale malutki. Dostałam całą masę dodatkowych badań ze względu na to wcześniejsze poronienie .... dziś zostawiłam w laboratorium 1200 zł .... boję się że skończy się tak jak ostatnio :(

następna wizyta 15stego .....

do tego mam duzo odpoczywać więc zrezygnowałam z mojej dodatkowej pracy przynajmniej w kwietniu ... i nic nie robię popołudniami tylko leżę .... i myślę .

kiepsko :(

Próbowałaś zapisać się do innego ginka? Może coś ma z usg i Cię tylko niepotrzebnie nastraszył. Nie łam się, a że maluszek mały to pewnie dlatego że i ciąża młodsza :*
 
reklama
Hej, dziewczyny! Ostatnio "dziwnie" się u mnie dzieje i postanowiłam, że podzielę się tym z Wami. Otóż 24.03 kochałam się z moim chłopakiem, użyliśmy prezerwatywy. Ostatnią miesiączkę miałam 13.03 - 17.03. Cykle trwają u mnie 25 dni, są regularne. Termin kolejnej miesiączki 07.04. W dzień stosunku (24.03.) miałam owulację. Wczoraj, tj. 02.04 zauważyłam na bieliźnie mikroskopijną plamkę krwi i to wszystko. Trudno mi to określić, ale poczułam dziwne uczucie w okolicach jajników. Przed chwilą byłam w toalecie i ponownie zauważyłam drobne lekko brązowe plamki krwi. Rano zaobserwowałam dość gęsty, biały śluz. Dodatkowo towarzyszy mi uczucie wilgoci. Do miesiączki zostały 4 dni.. Co o tym sądzicie? Możliwe, że to implantacja? Miłego dnia :) (Przepraszam, wiem, że napisałam w złym miejscu, ale jestem tu nowa :))
 
Do góry