reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Właśnie podtrzymuje pytanie,czy której z Was chodzi do dwóch ginekologów i jak to ugryźć, żeby jeden o drugim nie wiedział?;p no bo na przykład jeśli obydwoje zlecają Wam te same badania to robicie podwójnie czy jak?? Mam możliwości chodzić do dwóch bo od kwietnia mam już pakiet z pracy a normalnie chodzę już do gina,z którego nie chciałabym rezygnować ale z kolei w placówce,w której mam pakiet mają lepsze USG no i zastanawiam się czy nie chodzić tu i tu ;)
 
Jeszcze nie mam żadnej, ale poprzednio miałam dwie karty ciąży [emoji16] Nie przyznawałam się jednak przed lekarzami [emoji4]Gratki udanych wizyt [emoji3590][emoji3590]Witaj [emoji4]
A co z wynikiem badania cytologicznego? Też się dostaje je do ręki? Bo byłam pierwszy raz na NFZ w 4 tyg. i powiedział że fasolka jest i pobrał wymaz na cytologii. Potem byłam prywatnie zlecił szereg badan i pytał o cytologie to mu powiedziałam że juz zrobiłam u poprzedniego. I teraz mam zamiar isc znowu na NFZ aby dał skierowanie na te pierwsze badania - to wynik cytologii dostanę na kartce i będę mogła zatrzymac aby pokazac temu prywatnemu ginekologowi?
 
A co z wynikiem badania cytologicznego? Też się dostaje je do ręki? Bo byłam pierwszy raz na NFZ w 4 tyg. i powiedział że fasolka jest i pobrał wymaz na cytologii. Potem byłam prywatnie zlecił szereg badan i pytał o cytologie to mu powiedziałam że juz zrobiłam u poprzedniego. I teraz mam zamiar isc znowu na NFZ aby dał skierowanie na te pierwsze badania - to wynik cytologii dostanę na kartce i będę mogła zatrzymac aby pokazac temu prywatnemu ginekologowi?
Wiesz możesz chodzic do ilu chcesz, tak na prawdę co ich to interesuje :p prywatny i tak się cieszy, bo wpada mu kasa a ten na NFZ Cię przyjmuje, bo nie ma wyboru. Badań nie opłaca się dublować, szkoda kasy, ja też byłam raz u innego gina i pokazywałam swojemu usg które dostałam od tamtego.
 
Ja chodze do luxmed i prywatnie więc badania sobie pobieram i drukuje dwa razy [emoji16] Nie wiem jak to odbywa się na NFZ.
Jedyny mój problem to jak wytłumaczyć temu drugiemu że mam już zwolnienie [emoji1787]
 
Wiesz możesz chodzic do ilu chcesz, tak na prawdę co ich to interesuje :p prywatny i tak się cieszy, bo wpada mu kasa a ten na NFZ Cię przyjmuje, bo nie ma wyboru. Badań nie opłaca się dublować, szkoda kasy, ja też byłam raz u innego gina i pokazywałam swojemu usg które dostałam od tamtego.
Ja własciwie to chcę tylko odebrac ta cytologię i zrobic komplet pierwszych badań na NFZ a to podobno kosztuje ok. 300 zł wszystko razem więc zrobiłabym te badania ze skierowaniem za free a potem chodziłabym tylko do prywatnego (300 drogą nie chodzi więc warto zaoszczędzić ;)
 
Jakie piękne fasolki :D aż łezka się zakręciła, wszysto już widać :D ja robię badania w Lux medzie a chodzę prywatnie do Pani dr która przyjmuje również w szpitalu w którym chciałabym rodzić.
 
reklama
Pierwszy komplet badań jest drogi - bez cytomegalii i moczu wyszło 350 zł w diagnostyce - więc sporo . Z cytomegalią zapewne około 100 drożej.
 
Do góry