reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Wróciłam właśnie z wizyty i chciałam uspokoić wszystkie te, którym minęły objawy [emoji16]

Mi minęły w 8tc mdłości, ciagnięcie w pachwinach i wzdęcia, przez co brzuch wydaje się, że zmalał.

Teraz jestem po wizycie, zaczynam 10 tc i wszystko idzie bardzo dobrze. Serduszko się rozkręciło i wcześniej biło 100 uderzeń na minutę, a teraz już normalnie 174. Dzidzia ma 2,3 cm.

Macie rację, widok jak maluch macha rączkami na usg wywołuje ogromy uśmiech [emoji7]
Extra [emoji7]
 
reklama
Wróciłam właśnie z wizyty i chciałam uspokoić wszystkie te, którym minęły objawy [emoji16]

Mi minęły w 8tc mdłości, ciagnięcie w pachwinach i wzdęcia, przez co brzuch wydaje się, że zmalał.

Teraz jestem po wizycie, zaczynam 10 tc i wszystko idzie bardzo dobrze. Serduszko się rozkręciło i wcześniej biło 100 uderzeń na minutę, a teraz już normalnie 174. Dzidzia ma 2,3 cm.

Macie rację, widok jak maluch macha rączkami na usg wywołuje ogromy uśmiech [emoji7]
Już 10? [emoji33]

Ahhh ten widok to cudo. Racja racja.
 
Wróciłam właśnie z wizyty i chciałam uspokoić wszystkie te, którym minęły objawy [emoji16]

Mi minęły w 8tc mdłości, ciagnięcie w pachwinach i wzdęcia, przez co brzuch wydaje się, że zmalał.

Teraz jestem po wizycie, zaczynam 10 tc i wszystko idzie bardzo dobrze. Serduszko się rozkręciło i wcześniej biło 100 uderzeń na minutę, a teraz już normalnie 174. Dzidzia ma 2,3 cm.

Macie rację, widok jak maluch macha rączkami na usg wywołuje ogromy uśmiech [emoji7]
Jej już 10tc. Jak to leci. Już to pisałam ale czasami.mam wrażenie że wątki pomyliłam albo źle obliczylam termin[emoji23]. U mnie dopiero 5+4
 
Za mną pizza chodzi już parę dni i za każdym razem z rana zapowiadam, że zamawiamy na kolekcje a popołudniu mam mdłosci i już nie mam chęci. Oczywiście dzisiaj też tak jest [emoji846]
Na szczęście jeszcze nie mam takich mdłości [emoji16]
Wróciłam właśnie z wizyty i chciałam uspokoić wszystkie te, którym minęły objawy [emoji16]

Mi minęły w 8tc mdłości, ciagnięcie w pachwinach i wzdęcia, przez co brzuch wydaje się, że zmalał.

Teraz jestem po wizycie, zaczynam 10 tc i wszystko idzie bardzo dobrze. Serduszko się rozkręciło i wcześniej biło 100 uderzeń na minutę, a teraz już normalnie 174. Dzidzia ma 2,3 cm.

Macie rację, widok jak maluch macha rączkami na usg wywołuje ogromy uśmiech [emoji7]
Uwielbiam takie informacje [emoji3590]
A mąż mi robi salsa pomidorowa , pieczywo czosnkowe i grzanki z pomidorami i mozzarellą:D

Smacznego!
Brzmi pysznie [emoji7]
 
Oj... Oj... Oj...
Moja wczoraj z ledwoscia zasnela o 22... A teraz jeszcze szaleje....
To u nas tak od 2tyg gdzieś już jest, że zasypia po 22giej bo przesunął sobie drzemke na 13-14sta. Dzisiaj chcieliśmy zrobić eksperyment i zobaczyć czy wytrzyma bez drzemki co by poszedł spac o ludzkiej porze, a rodzice w spokoju mogli posiedzieć. Ale nie wyszło i padł po 17stej, ale na szczęście śpi do teraz.
Ciekawe o której wstanie [emoji848]
Podsumowując drzemka musi jeszcze być bo od 16stej w zasadzie już był nie do wytrzymania
 
reklama
Do góry