reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja to z chęcią co tydzień bym biegała by zobaczyć maluszka. Wczoraj o ciąży powiedziałam mojej babci, aż się biedulka popłakała ze szczęścia bo od narodzin Alicji ciągle nam powtarzała by jej nie skrzywdzić i nie zostawić jej jedynaczką. I pierwsze co powiedziała : "daj Boże by był to syn."
Hmm.. macie jakieś przeczucia czy córkę czy synka nosicie pod sercem. Ciekawe której z nas się sprawdzi..
 
reklama
Ja to z chęcią co tydzień bym biegała by zobaczyć maluszka. Wczoraj o ciąży powiedziałam mojej babci, aż się biedulka popłakała ze szczęścia bo od narodzin Alicji ciągle nam powtarzała by jej nie skrzywdzić i nie zostawić jej jedynaczką. I pierwsze co powiedziała : "daj Boże by był to syn."
Hmm.. macie jakieś przeczucia czy córkę czy synka nosicie pod sercem. Ciekawe której z nas się sprawdzi..
Ja nie mam żadnych przeczuć, jedyne co to że zupełnie inaczej się czuje niż w poprzedniej ciąży a wtedy był syn więc teraz mogłoby zwiastować na dziewczynkę ale nie nastawiam się. Marzę o zdrowym, donoszonym tym razem dziecku. A Ty masz jakieś przeczucia?:)
 
Ja nie mam żadnych przeczuć, jedyne co to że zupełnie inaczej się czuje niż w poprzedniej ciąży a wtedy był syn więc teraz mogłoby zwiastować na dziewczynkę ale nie nastawiam się. Marzę o zdrowym, donoszonym tym razem dziecku. A Ty masz jakieś przeczucia?:)
Mi dzisiaj koleżanka powiedziała, że na bank będzie syn, bo pięknie wyglądam.

W niedzielę będę miała już 6+4 i też liczę na to by zobaczyć serducho.

Co do seksu...uwieeeeeelbiam... :yes:
 
6tc to ciężko powiedzieć, ważne kiedy była owu, może być serduszko, a może go jeszcze nie być. Ja mam jutro w 6+6 i powinno być...

Czuję dzisiaj bąblowanie w podbrzuszu i wiem że miałam tak poprzednio więc to dobry znak, wiem to [emoji3590] Od razu mniej się denerwuję [emoji4]
Bąblowanie ♡ ja to nazywalam wewnetrznymi bąkami[emoji23]
 
Ja to z chęcią co tydzień bym biegała by zobaczyć maluszka. Wczoraj o ciąży powiedziałam mojej babci, aż się biedulka popłakała ze szczęścia bo od narodzin Alicji ciągle nam powtarzała by jej nie skrzywdzić i nie zostawić jej jedynaczką. I pierwsze co powiedziała : "daj Boże by był to syn."
Hmm.. macie jakieś przeczucia czy córkę czy synka nosicie pod sercem. Ciekawe której z nas się sprawdzi..
Żadnych... z córką bylam pewna że to syn tymbardziej ze każdy mówił - i sama to widzialam - ze wyglądam mega dobrze. Cera, paznokcie, wlosy super. A tu psikus.
Ważne żeby było zdrowe. Obsługę córki juz znam wiec bylo by łatwiej;)
 
Bąblowanie ♡ ja to nazywalam wewnetrznymi bąkami[emoji23]
Coś w tym jest [emoji16] Dokładnie takie uczucie [emoji16]

Co do przeczuć... W pierwszej ciąży wszyscy mi mówili że pięknie wyglądam i była córka [emoji4] W drugiej początek był identyczny więc stawiałam na córkę, a miał być synek, a teraz zupełnie inaczej się czuję więc zgłupiałam [emoji4] Narazie chciałabym żeby jutro na wizycie było wszystko ok, i przyjmę każda płeć mimo że celowaliśny w synka [emoji4]
 
Ja narazie nie mam przeczuć chociaż w pierwszej wiedziałam że będzie synek i tak było a już od dawna śmiejemy się z M że jakbym była to na bank będzie drugi łobuziak ale teraz to tylko marzę by donosic i by było zdrowe :)
 
tak siedzę i się zastanawiam :)
9 tydz ciąży, z każdym tygodniem chyba maleje szansa na to zeby zdarzyło się coś złego? w święta chcemy powiedziec rodzicom, juz mnie korci przed świętami podlecieć na USG, sprawdzić czy jest oki, ale raz że mnie gin (oraz mąż) OPR ze panikuję, dwa -zbankrutuję od tych wizyt :(
 
reklama
My mieliśmy celować w synka a wyszedł spontan i niewiadomo. Dużo wymiotują, kiepsko się czuję i mama z babcią mówią że dziewczynka, w poprzedniej ciąży czułam się o wiele lepiej a była córka. Chciałabym synka ale wewnętrznie czuję że córeczka.
 
Do góry