reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

lekarz mnie opr że powinnam liczyć skończone, czyli powinnam mówić że jestem w 10tc, dopiero jak stuknie 10+1, aczkolwiek ja sobie wolę mówić że jestem w trwającym 10tc, czyli 9+0 jak zaczynam 10tc
jakoś tak mi lepiej na duszy, jak sobie powiem ze to juz 10tc, byle tylko wytrwac do 12tc i odetchniemy :)

termin z OM na 09.11
Hehe, to ja mam w poniedzialek 8t1d i tez będę mowila ze skończyłam 8 tydzien i jestem w 9 (biezacym) :D czyli w 3 miesiacu:D to juz brzmi tak cudownie [emoji3590] a u lekarza uzywam dokladnych 8t1d :)
 
reklama
Ja mialam 2 koleżanki ktore w jednym czasie byly w ciazy , jedna chudzinka, druga startowala z otyloscia, ta chudziutka przytyla w ciazy 30 kg a ta grubsza nic :D po porodzie u tej otylej spadlo z 10 kg i u tej co przytyla 30 tez spadlo 10 a po pol roku jak sie spotkaly to ta co wczesniej byla grubsza byla szczuplejsza od tej chudziutkiej :) wiec nie ma co sie przejmowac :)
U mnie też tak się złożyło, że jestem w ciąży i moja przyjacióła z lat szkolnych też , w środę umówiłyśmy sie na lody w jakieś kawiarni :D Ale ona jest wzrostu tego co ja z tym, że troszke grubsza bo zostało jej z poprzedniej ciąży
 
Wczoraj niedaleko mnie otworzyli naturalne lody rzemieślnicze, pierwszą porcjęwczoraj zaliczyłam, dzisiaj idę po kolejną [emoji1]
W zeszłym roku to prawie w ogóle nie jadłam lodów, a teraz to jak tylko myślę o tych wszystkich smakach to , aż ślinka cieknie [emoji1]
 
Ja 167cm i 61. W pierwszej ciąży zaczynałam z wagą 52kg, przytyłam 19kg ale w ogóle tego nie było widać :p tylko brzuch ;)
 
reklama
Do góry