reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Cześć, jestem w 31+1 tc, czekamy na przybycie Witka 1 listopada. Nie mam wśród znajomych osób w ciąży więc liczę że tutaj będę mogła podyskutować na tematy związane z ciążą, dzieckiem i takie tam. Nie wiem o co chodzi z prywatnym forum, widzę, że na tych publicznych wątkach niewiele się dzieje więc jeśli jest jakaś grupa która dyskutuje bardziej dynamicznie to chętnie dołączę :)
 
reklama
Cześć, jestem w 29 tc. Termin mamy na 13listopada. Czekamy na Kacperka ;)
Nie za bardzo mam z kim rozmawiać o ciąży, obawach czy podzielić się radością z tego stanu. Chętnie z kimś od czasu do czasu porozmawiam ;) Może są tu mamusie z Warszawy?
 
Dziewczyny, bardzo Was przepraszam, ale wątek prywatny mamy już zamknięty na tym etapie - w każdym razie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby rozkręcić z powrotem ten wątek :) zostało już niewiele do końca, jak się trzymacie?
 
U mnie notoryczne budzenie się w nocy pomiędzy 3 a 5. Poza tym skróciła mi się szyjka i mam zalecone leżanko i oszczędzanie się. Dobrze, że po weekendzie upały nas opuszczą.
 
Hej u mnie to samo również budzę się między 3a 5 i w piątek dowiedzialam się że szyjka przez 3 tygodnie 1 cm się skrocila
 
Oj tak, ja nie śpię do 1 w nocy i od 3 w nocy. Nie zapowiada się kolorowo :D
Czy są tu jakieś listopadowe Mamy z Bielska-Białej? A może jest już nasz pokój, który przeoczyłam?
 
Ostatnia edycja:
reklama
A może są tu jakieś mamy z Warszawy a dokładniej z Ursusa? Szczerze mówiąc jestem na zwolnieniu lekarskim, nikogo tu nie mam, mojego faceta nie ma w domu całymi dniami i szczerze mówiąc zaczynam popadać w lekką depresję.. Miło by było czasami z kimś wyjść na spacer czy porozmawiać o wszystkim i o niczym
 
Do góry