reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dzisiaj jak byłam w toalecie to miałam troszkę krwi na papierze, ale bardzo malutko, zobaczymy co będzie później, jutro mam wizyte u lekarza. Teraz też jestem w 37tyg, termin mam na 22 listopad. A Ty ?
Ja termin z usg mam na 21.11., ale z racji położenia miednicowego będę miała wykonane CC 14.11 więc już za tydzień.
 
Hej, jutro zaczynamy 39tydz i od paru dni synek bardzo często się wierci, mam czasmi wrażenie że nie śpi całymi dniami. Byłam na ktg w szpitalu i tętno dziecka było wyższe niż zawsze ze względu na jego ruchliwość ale p.doktor pow że wszystko ok, nie zrobiła usg a myślę że powinna bo mam cukrzyce ciążowa więc różnie to bywa z łożyskiem. Chciałam zapytać jak wasze dziecko się zachowuje w brzuszku ? Czy to normalne ze tak sie caly czas wierci?
 
Hej, jutro zaczynamy 39tydz i od paru dni synek bardzo często się wierci, mam czasmi wrażenie że nie śpi całymi dniami. Byłam na ktg w szpitalu i tętno dziecka było wyższe niż zawsze ze względu na jego ruchliwość ale p.doktor pow że wszystko ok, nie zrobiła usg a myślę że powinna bo mam cukrzyce ciążowa więc różnie to bywa z łożyskiem. Chciałam zapytać jak wasze dziecko się zachowuje w brzuszku ? Czy to normalne ze tak sie caly czas wierci?
Moja była spokojna więc nie powiem Ci czy to normalne, pisze była bo dzisiaj o 7.50 urodziłam. Przyjechałam do szpitala to miałam 9cm rozearcia i wszyscy jednoznacznie stwierdzili, że mam wysoki próg bólu. Powodzenia w rozwiązaniu :):*
 
cześć!
szybkie pytanie, po czym poznać pleśniawkę?
Czy stosujecie jakieś metody profilaktyczne? (przemywacie język po każdym karmieniu?)
 
reklama
Czy są tutaj jakieś fanki sukienek?[emoji16][emoji16][emoji16]
Mam kilka do sprzedania za niewielkie pieniążki i to takie, które idealnie nadadzą się do karmienia piersią [emoji4]
Zainteresowane kobietki zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.
 
Do góry