reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mnie ostatnio tak wzięło, od początku ciąży wcinałam wszystko na słodko a to podobno na dziewczynkę, a tylko 1 fasolka ;) to ja już nie wiem co o tym myśleć [emoji23]
Tak mówią , ale czy każdemu sie sprawdza to nie wiem ... słyszałam różne opinie ale ja tez mam bardziej na słodkie niż kwaśne ale ogólnie lubie słodkie , wiec nie wiele sie zmieniło [emoji85][emoji85][emoji85]
 
reklama
Dziewczyny nie pamiętam czy juz ktoś o tym pisał dlatego pytam. Czy farbujecie włosy? Kupiłam farbę Garnier Olia bez amoniaku. Moje koleżanki zawsze farbowaly włosy w ciąży, ale co wy o tym sądzicie?
 
Dziewczyny bardzo miło było mi z Wami przez te niespełna 2 miesiące, no niestety okazało sie na wizycie że serduszko przestało bić [emoji25][emoji25][emoji25] mimo że wiedziałam że wszystko może się zdarzyć, cisza i brak jakiegokolwiek ruchu na USG byly straszne i długo zapadną w pamięć. Dostałam skierowanie do szpitala, jutro muszę się zaopatrzyć w kilka rzeczy do szpitala, bo nawet koszuli nocnej nie mam [emoji52] i w środę mogę przyjechać na zabieg w znieczuleniu ogólnym. Do czwartku będę musiała zostać na oddziale, boję się cholernie tego szpitala. Strasznie przybita jestem, nie sądziłam że tak sie będę czuła. Ehhh teraz będę się pewnie bała próbiwać znowu [emoji25]
Wiem co przeżywasz, koniecznie porób badania. Może uda Ci się zrobić badanie genetycznie po poronieniu? Ja robiłam w zeszłym roku, trochę to kosztuje, ale też daje jasną odpowiedź co się zadziało i ewentualnie stanowi podstawę do dalszej diagnostyki.
 
Dziewczyny nie pamiętam czy juz ktoś o tym pisał dlatego pytam. Czy farbujecie włosy? Kupiłam farbę Garnier Olia bez amoniaku. Moje koleżanki zawsze farbowaly włosy w ciąży, ale co wy o tym sądzicie?
Właśnie dziś będę pierwszy raz od kiedy zaszłam w ciążę ale też taką delikatną, bez amoniaku.
 
Bardzo mi przykro [emoji22] trzymaj się

Tez mam 36,9_37,3 ponoc jak progesteron sie zwieksza w ciazy przy tym jest wyzsza temp.

Zeby sie brzuch ruszal to nie ale tam w srodku cos czulam delikatnie chociaz wydaje mi sie ze to za wczesnie

Właśnie mialam podobnie jak juz pisalam wyzej ale ja nie czulam nigdy ruchów maluszka bo to pierwszy raz wiec nie mam porownania czy to to
Często się mówi, że to uczucie, jakby motyl skrzydelkami dotknął.
Ale mysle, ze póki co nam w jelitach się ostro przelewa [emoji16]
Przynajmniej moje jelita nie próżnuja[emoji23]
 
Ja słabo [emoji849] w ogole nie jestem zorganizowana i nic mi się nie chce , sprzątanie i obiad zostawiam na ostatnia chwile , siedzę na tej kanapie czytam forum i inne artykuły na necie i tak mija dzień za dniem ale słabo się z tym czuje , lepiej byłam zorganizowana jak pracowałam... i nie mogę sobie wyobrazić dalszych miesięcy takiego siedzenia [emoji58][emoji58]
Ja to samo, snuje się z kata w kat.
Dni, kiedy czuje się nieźle to staram się jakoś spędzić z synkiem i mu odpłacić te gorsze dni, kiedy leżę obok plackiem i cały dzień podsuwam książeczki i tak nam mijają dni...
 
reklama
Ja planuje po prostu skończyć to opakowanie prenatal uno które jem teraz i następne kupić już duo. To będzie ok 13+0. A orientujecie się może od kiedy wdraża się do suplementacji dha?
Ja jak tylko pojechałam do lekarza i nie bylo nic widać na usg to od razu lekarz kazał mi brać witaminy z dha [emoji4]
 
Do góry